Katowice. Przechodził peiszo przez A4. Wszystko się nagrało

i

Autor: pixabay.com/Frustracje drogowe/ Youtube.com Katowice. Przechodził peiszo przez A4. Wszystko się nagrało

Senior przechodził przez A4 w Katowicach. Kierowców zamurowało! Policjanci w szoku

2021-10-28 18:45

Kilka dni temu w serwisie YouTube na kanale Frustracje Drogowe pojawił się filmik z katowickiego odcinka autostrady A4. Widać na nim mężczyznę, który próbował sforsować drogę pieszo. O mały włos, a doszłoby do tragedii. Jeden z samochodów musiał się gwałtownie zatrzymać na ruchliwej trasie, by nie potrącić pieszego. Policja jest oburzona zachowaniem mężczyzny. Ale nie tylko tym.

Nie wiadomo, z jakiego okresu pochodzi filmik. Wiadomo, że kilka dni temu trafił do sieci. Znajdziemy go na kanale Frustracje Drogowe. Filmik przedstawia mężczyznę, który po sforsowaniu barierek na A4 w Katowicach postanowił przebiec przez cztery pasy jezdni. Jeden z samochodów musiał się zatrzymać, a przecież mówimy o drodze szybkiego ruchu, więc mogło dojść do niespodziewanej kraksy. Mężczyźnie ostatecznie udało się przejść na drugą stronę. Całe zdarzenie zostało nagrane z wiaduktu. Nie wiadomo, kto jest jego autorem. Zapytaliśmy katowicką policję, czy wie o zajściu.

- Ostatni raz zgłoszenie dotyczące takiej sytuacji mieliśmy w styczniu - mówi Agnieszka Żyłka z Komendy Miejskiej Policji w Katowicach. Policjantka przyznaje, że zachowanie pieszego było nieodpowiedzialne, ale nie rozumie zachowania osób lub osoby, która nagrywała całe zajście. - Czy ona czekała, aż wydarzy się tragedia? - zamyśla się Żyłka w rozmowie z Super Expressem. Poniżej nagranie z katowickiego odcinka A4.

Zobacz koniecznie: Częstochowa. Kobieta zwyzywała kierowcę na pasach. Mamy stanowisko policji

Sonda
Czy widziałeś kiedyś podobną sytuację na drodze na własne oczy?