Węgierska Górka. Kobieta zaatakowała męża siekierą

i

Autor: pixabay.com 43-letnia mieszkanka Węgierskiej Górki jest aresztowana za usiłowanie zabójstwa męża

Śląskie. Rzuciła się na męża z siekierą. W ostaniej chwili uniósł rękę

2021-09-15 14:14

Siekierezada w Węgierskiej Górce! Kobieta w wieku 43 lat została zatrzymana za próbę zabicia męża. Podejrzana nie wytrzymała, wzięła do ręki siekierę i chciała uderzyć mężczyznę w głowę. Ten wykorzystał swój refleks i zdołał zasłonić się ręką. Ale i tak obrażenia są poważne. Jego żonie grozi dożywocie.

46-letniej kobiecie z Węgierskiej Górki grozi dożywocie. Jest ona podejrzana o próbę zabójstwa swojego męża. - Do zdarzenia doszło w niedzielę nocą. W jednym z domów doszło do awantury, w czasie której 46-letnia kobieta próbowała uderzyć siekierą w głowę swojego o trzy lata starszego męża. Mężczyzna, próbując uniknąć ciosu, zasłonił się ręką. Siekiera ugodziła go w przedramię. Jego obrażenia są poważne. Kobieta po zajściu uciekła i zadzwoniła na pogotowie mówiąc, że mąż okaleczył się sam - powiedziała rzecznik żywieckiej policji asp. szt. Mirosława Piątek. Gdy na miejsce przyjechali policjanci, sytuacja dalej była napięta. Krewka kobieta groziła nawet przy nich, że zabije męża. Na jej zachowanie mógł mieć wpływ alkohol. Kobieta miała promil w organizmie. Dopiero gdy wytrzeźwiała, zajęli się nią śledczy. - Na wniosek śledczych i prokuratora sąd tymczasowo aresztował ją na 3 miesiące. Za popełnione przestępstwo grozi jej nawet dożywotni pobyt w więzieniu - dodaje rzeczniczka żywieckiej policji.

Dramat w Juszczynie: Zamordował Lucynę siekierą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE