Sosnowiec. Pisał dziewczynce, że ją rozdziewiczy. Na przystanku czekała na niego niespodzianka

2021-04-14 7:15
Sosnowiec. Wataha - Na Tropie Pedofilii schwytała zboczeńca
Autor: Wataha - Na Tropie Pedofilii

To kolejny przypadek obywatelskiego złapania pedofila na terenie woj. śląskiego w ostatnim czasie. W Sosnowcu grupa o nazwie Wataha - Na Tropie Pedofili ujęła 36-letniego Grzegorza. Mężczyzna korespondował z osobą małoletnią. A przynajmniej tak myślał. Po drugiej stronie tak naprawdę znajdowali się dorośli. 36-latek pisał do swojej niedoszłej ofiary, że ją rozdziewiczy. Gdy doszło do umówionego wcześniej spotkania na przystanku autobusowym, czekała na niego niemiła niespodzianka.

Sosnowiec. Grupa Wataha - Na Tropie Pedofilii złapała 36-letniego mieszkańca miasta

Akcja miała miejsce 13 kwietnia w Sosnowcu. Grupa Wataha - Na Tropie Pedofilii schwytała 36-letniego Grzegorza. Mężczyzna nawiązał kontakt z osobą nieletnią. Nie wiedział jednak, że to pułapka. Po drugiej stronie znajdowały się osoby dorosłe ze wspomnianej ekipy łapiącej zboczeńców. 36-latek wpadł jak śliwka w kompot. - W korespondencjach padały propozycje rozdziewiczania i innych czynności seksualnych wraz z wysyłaniem pornografii do dziecka . Osoba podejrzana była osobą , o której wiedzieliśmy bardzo dużo wraz z adresem zamieszkania - czytamy na profilu Watahy.

Czytaj również: TYLKO DLA DOROSŁYCH! Takie osiedle powstanie na Śląsku!

Jak zwykle w takich sytuacjach umówiono spotkanie. 36-latek umówił się z "dzieckiem" a przystanku tramwajowym Sosnowiec Brynica. Tam Grzegorz został schwytany. - Ujętą osobę wraz z całą dokumentacją /388 screenów i 37 przeprowadzonych rozmów telefonicznych / przekazano na nośnikach danych Policjantom z Wydziału Kryminalnego - dodają przedstawiciele Watahy.

To nie jedyna taka akcja w ostatnim czasie w naszym regionie. Kilka dni temu informowaliśmy o sprawie z Rybnika. 37-letni mężczyzna wysyłał obrzydliwe wiadomości 13-latce. Nie wiedział, że był to tak naprawdę przedstawiciel grupy łapiącej pedofili.

>>> Katowice. Tajemnicza śmierć w areszcie. Oskarżony o pedofilię miał pętlę na szyi i związane ręce

Największe skandale pedofilskie w kościele - GALERIA

Rodzice dali dwunastolatkowi motor, przejechał ośmiolatkę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE