Policja - zdjęcie poglądowe

i

Autor: Ania Gołata

Co wiadomo o sprawie?

Strzały w Katowicach. Dramatyczny pościg za fordem mustangiem. Poszukiwania kierowcy nadal trwają

2023-03-06 9:46

W piątek, 3 marca około godz. 16.00 policjanci z Katowic chcieli przeprowadzić kontrolę u kierowcy samochodu marki ford mustang. Ten jednak nagle ruszył, wjechał w radiowóz i uciekł! Przy okazji chciał potrącić policjanta. Na ul. Maków znaleziono auto, ale kierowcy już w nim nie było. Uciekł pieszo. Minęło kilka dni, policja nadal szuka mężczyzny.

Katowice. Kierowca mustanga wjechał w radiowóz. Padły strzały!

Zdarzenie miało miejsce w piątek (3 marca) w Katowicach na ul. Armii Krajowej. Mundurowi chcieli zatrzymać do kontroli kierującego samochodem ford mustang. Ten jednak nie miał zamiaru dostosować się do policyjnych poleceń. Jak pisaliśmy, kierujący nagle ruszył, uderzając w radiowóz i próbując przejechać jednego z funkcjonariuszy, po czym zaczął uciekać. Mundurowi użyli broni, padły strzały. Następnie ruszyli w pościg za fordem mustangiem. Pojazd odnaleziono na ul. Maków. W środku nie było już kierowcy. Prawdopodobnie oddalił się pieszo. Na miejscu pracowali policjanci razem z prokuratorem.

W poniedziałek, 6 marca dowiedzieliśmy się, że kierującego fordem mustangiem nadal nie udało się odnaleźć. - Na ten moment nie ma przełomu, ale jesteśmy na tropie kierowcy - mówi podkomisarz Sabina Chyra-Giereś, rzeczniczka Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Dodaje, że na szczęście żadnemu z mundurowych nie stała się żadna krzywda. O dalszym ciągu tej sprawy z pewnością będziemy informować na naszym portalu.

Kradzież auta, pościg i strzały! Ale akcja Wielkopolskiej Policji
Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś świadkiem policyjnego pościgu?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany