Teresa Werner pokazała za dużo?! Jej mąż Wiesław aż kipi z zazdrości. Uff, jak gorąco

2021-05-19 9:09
Teresa Werner pokazała za dużo?! Jej mąż Wiesław aż kipi z zazdrości. Uff, jak gorąco
Autor: Facebook; Teresa Werner Teresa Werner pokazała za dużo?! Jej mąż Wiesław aż kipi z zazdrości. Uff, jak gorąco

Teresa Werner od dziesięciu lat jest szczęśliwą żoną Wiesława Wernera. Piosenkarka i mistrzyni śląskich szlagierów nie ukrywa jednak, że jej mąż bywa o nią zazdrosny. Okazuje się, że najbardziej denerwuje go, kiedy artystka na zdjęciach publikowanych w mediach społecznościowych pokazuje za dużo! Mężczyzna ma wówczas dla swojej ukochanej jedną, ważną radę. Teresa Werner o wszystkim opowiedziała otwarcie.

Spis treści

  1. Teresa Werner odkrywa długie nogi. Jej mąż Wiesław aż kipi z zazdrości
  2. Jak wygląda Wiesław Werner, mąż Teresy Werner? Wystąpił w jej teledysku
  3. Kim jest Wiesław Werner? Mąż gwiazdy zabiegał o nią przez kilka lat
  4. Teresa Werner śpiewa od dziecka. Najwięcej fanów ma na Śląsku
  5. Tak zmieniała się Teresa Werner przez lata. Zobacz wyjątkowe zdjęcia

Teresa Werner odkrywa długie nogi. Jej mąż Wiesław aż kipi z zazdrości

Teresa Werner, piosenkarka ze Śląska, lubi pokazywać swoje kreacje w mediach społecznościowych. Czasem zdarza się, że odkryje długie nogi, ale jej stroje nigdy nie są wulgarne. Mimo tego, jej mąż Wiesław Werner aż kipi z zazdrości, gdy jego ukochana pokazuje "za dużo". Teresa Werner otwarcie o tym wszystkim opowiedziała. "Zawsze doradza mi, by pokazywać w internecie te [zdjęcia], na których jestem zasłonięta" - mówiła artystka w wywiadzie dla magazynu "Na Żywo". Artystka rzadko pokazuje swojego męża na zdjęciach, choć są razem od dziesięciu lat. W jej mediach społecznościowych można jednak natknąć się na ich wspólne fotografie. Wiesław Werner wystąpił nawet w jednym z jej teledysków (możecie go zobaczyć poniżej).

Jak wygląda Wiesław Werner, mąż Teresy Werner? Wystąpił w jej teledysku

Kim jest Wiesław Werner? Mąż gwiazdy zabiegał o nią przez kilka lat

Teresa Werner to prawdziwa gwiazda estrady. Piosenkarka ze Śląska jest związana z muzyką od dziecka i przez lata pracy na scenie zebrała potężne grono wiernych fanów, którzy interesują się także jej życiem prywatnym. Niewiele osób jednak wie, że Teresa Werner znalazła prawdziwą miłość po 50-tce. Wiesław Werner został jej mężem w 2010 roku, ale musiał zabiegać o względy gwiazdy przez kilka lat. "Od pierwszego momentu, gdy spotkałam Wiesława, wyczułam, że to właściwy dla mnie mężczyzna. Wiedziałam, że on przyjmuje mnie taką, jaką jestem i nie będę musiała kryć swoich wad. To ważne", mówiła Teresa Werner w wywiadzie dla "Na Żywo". Przyznała też, że Wiesław dopiero po kilku latach zaprosił ją na kawę, bo myślał, że jest dla niego "nieosiągalna". 

Teresa Werner śpiewa od dziecka. Najwięcej fanów ma na Śląsku

Teresa Werner zadebiutowała w wieku 16 lat w Zespole Pieśni i Tańca „Śląsk”, w którym występowała 32 lata i 8 miesięcy, będąc najdłużej występującą tam artystką. Jako solistka zespołu występowała m.in. w Stanach Zjednoczonych, w nowojorskich Carnegie Hall i na Broadwayu, a także w Japonii i Chinach. W 1991 reprezentowała „Śląsk” na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, na którym zajęła pierwsze miejsce. Karierę solową rozpoczęła w 2011 roku, wydając singiel „Miłość jest piękna” w Wydawnictwie Muzycznym ESKA z Zabrza. Wkrótce ukazał się pierwszy album artystki, Spełnić marzenia, który uzyskał status platynowej płyty. Jeden z jej największych hitów, mający w serwisie Youtube ponad 28 milionów odsłon, to "Dałabym ci dała". 

Tak zmieniała się Teresa Werner przez lata. Zobacz wyjątkowe zdjęcia

Eurowizja 2021. Tak Rafał Brzozowski przygotowywał się na Eurowizję 2021
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE