Teresa Werner powaliła fanów olśniewającym zdjęciem. Musiała przekazać im ważną wiadomość!

2021-05-17 7:19 Bartosz Wojsa
Teresa Werner powaliła fanów olśniewającym zdjęciem. Musiała przekazać im ważną wiadomość!
Autor: Mat. prasowe Teresa Werner powaliła fanów olśniewającym zdjęciem. Musiała przekazać im ważną wiadomość!

Teresa Werner utrzymuje stały kontakt z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Królowa śląskich szlagierów sama prowadzi swoje konto na Facebooku i - jak przekonuje - wszystkie posty oraz komentarze pisze sama. Nie inaczej było tym razem! Piosenkarka powaliła fanów olśniewającym zdjęciem, które dodała w weekend. Uśmiechu dodał jej miłosny duet! Gwiazda miała do przekazania ważną wiadomość.

Spis treści

  1. Teresa Werner powaliła fanów olśniewającym zdjęciem. Przekazała ważną wiadomość
  2. Fantastyczne zdjęcie Teresy Werner. Przepiękny uśmiech! Zobacz:
  3. Teresa Werner, czyli piosenkarka ze Śląska. To popularna w regionie artystka
  4. Zobacz, jak przez lata zmieniała się Teresa Werner:

Teresa Werner powaliła fanów olśniewającym zdjęciem. Przekazała ważną wiadomość

Teresa Werner, królowa śląskich szlagierów, swoich fanów jako pierwszych informuje o istotnych wydarzeniach w swoim życiu. Piosenkarka tym razem postanowiła w pewien sposób podpromować artystów z branży, których zna i lubi. Pojawiają się, tak samo jak ona, w programach PoloTV, ale znani są szerszemu gronu odbiorców ze szklanego ekranu oraz hitu "Miłość w Zakopanem". Chodzi oczywiście o miłosny duet Kajra i Sławomir. Teresa Werner na Facebooku powaliła fanów olśniewającym zdjęciem, by przykuć uwagę do tego, co chciała przekazać. "Doskonałą muzykę i świetną zabawę dostarczy Wam program "Śląska Karuzela", który co niedziela prowadzi niezawodny duet Kajra i Sławomir. Pamiętajcie: w każdą niedzielę o godz. 15.00 TVS! To już dzisiaj, już za chwilę Szczególnie zapraszam fanów mojej muzyki", napisała gwiazda ze Śląska na Facebooku. 

Fantastyczne zdjęcie Teresy Werner. Przepiękny uśmiech! Zobacz:

Teresa Werner, czyli piosenkarka ze Śląska. To popularna w regionie artystka

Teresa Werner zadebiutowała w wieku 16 lat w Zespole Pieśni i Tańca „Śląsk”, w którym występowała 32 lata i 8 miesięcy, będąc najdłużej występującą tam artystką. Jako solistka zespołu występowała m.in. w Stanach Zjednoczonych, w nowojorskich Carnegie Hall i na Broadwayu, a także w Japonii i Chinach. W 1991 reprezentowała „Śląsk” na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, na którym zajęła pierwsze miejsce. Karierę solową rozpoczęła w 2011 roku, wydając singiel „Miłość jest piękna” w Wydawnictwie Muzycznym ESKA z Zabrza. Wkrótce ukazał się pierwszy album artystki, Spełnić marzenia, który uzyskał status platynowej płyty. Jeden z jej największych hitów, mający w serwisie Youtube ponad 28 milionów odsłon, to "Dałabym ci dała". 

Zobacz, jak przez lata zmieniała się Teresa Werner:

Rafał Brzozowski zaprasza do oglądania Eurowizji 2021
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE