Teresa Werner z mężem mają powody do radości. Właśnie to ogłosili! Wielkie gratulacje

2021-12-30 8:59
Teresa Werner z mężem mają powody do radości. Właśnie to ogłosili! Wielkie gratulacje
Autor: Facebook; Teresa Werner Teresa Werner z mężem mają powody do radości. Właśnie to ogłosili! Wielkie gratulacje

Teresa Werner i Wiesław Werner są małżeństwem od 2010 roku, ale - jak przyznaje artystka - jej ukochany długo musiał ubiegać się o jej względy. Teraz piosenkarka postanowiła ogłosić na Facebooku bardzo ważną dla fanów wiadomość. To jest prawdziwy powód do radości! "Wielkie gratulacje", "cieszy mnie wasze szczęście", czytamy w komentarzach. Sprawdźcie, o co chodzi.

Teresa Werner i Wiesław Werner są szczęśliwym małżeństwem od 2010 roku. Wiesław jest drugim mężem piosenkarki, zakochanym w niej na zabój. Niegdyś artystka wspominała, że kilka lat musiał ubiegać się o niej względy, a zwlekał długo, bo uznał, że jest dla niego "nieosiągalna". W końcu jednak zaprosił Teresę na kawę i tak zaczęła się ich wspólna, piękna przygoda. "Od pierwszego momentu, gdy spotkałam Wiesława, wyczułam, że to właściwy dla mnie mężczyzna. Wiedziałam, że on przyjmuje mnie taką, jaką jestem i nie będę musiała kryć swoich wad. To ważne", mówiła Teresa Werner w wywiadzie dla "Na Żywo". Teraz gwiazda podzieliła się z fanami wspaniałą nowiną. Razem z mężem Teresa ma bowiem powody do radości! 28 grudnia 2021 roku obchodzili oni bowiem 11. rocznicę swojego ślubu. Teresa Werner poinformowała o tym na Facebooku, a w komentarzach zalała ją fala komplementów i dobrych życzeń. Wielkie gratulacje", "cieszy mnie wasze szczęście", piszą fani. Poniżej sprawdzicie szczegóły.

63-letnia Teresa Werner na wakacjach. Tak odpoczywała przed rozpoczęciem zimy. Poniżej galeria zdjęć

Teresa Werner zadebiutowała w wieku 16 lat w Zespole Pieśni i Tańca „Śląsk”, w którym występowała 32 lata i 8 miesięcy, będąc najdłużej występującą tam artystką. Jako solistka zespołu występowała m.in. w Stanach Zjednoczonych, w nowojorskich Carnegie Hall i na Broadwayu, a także w Japonii i Chinach. W 1991 reprezentowała „Śląsk” na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, na którym zajęła pierwsze miejsce. Karierę solową rozpoczęła w 2011 roku, wydając singiel „Miłość jest piękna” w Wydawnictwie Muzycznym ESKA z Zabrza. Wkrótce ukazał się pierwszy album artystki, Spełnić marzenia, który uzyskał status platynowej płyty. Jeden z jej największych hitów, mający w serwisie Youtube ponad 30 milionów odsłon, to "Dałabym ci dała". 

Sonda
Czy lubisz utwory Teresy Werner?
Teresa Werner. Kim jest gwiazda śląskiej piosenki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE