Wyrzucił psa z okna na trzecim piętrze!

i

Autor: www.pixabay.com Wyrzucił psa z okna na trzecim piętrze!

Wyrzucił psa z okna na trzecim piętrze! Mężczyzna miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu

2018-06-07 13:01

Mężczyzna wyrzucił psa z okna na trzecim piętrze, po czym tłumaczył, że... pies sam wyskoczył! Jak się okazało to nie pierwszy przypadek, kiedy 42-latek znęcał się nad zwierzęciem.

Policjanci zostali wezwani na miejsce, po otrzymaniu informacji, że z okna na trzecim piętrze wyrzucono psa. Z relacji świadków wynikało, że mężczyzna wyrzucił zwierzę z okna celowo.

Na miejscu, służby zastały pijanego 42-latka, który oświadczył, że właścicielem psa jest córka jego konkubiny, a pies sam wyskoczył z okna. Badanie trzeźwości sprawcy wykazało w jego organizmie 3,3 promila alkoholu.W mieszkaniu pojawiła się także właścicielka poszkodowanego psa, która dodała, że sprawca wielokrotnie znęcał się nad psem, nie karmił go i bił.

21-latek zabił swojego ojca!? Podczas grilla miał go śmiertelnie ugodzić ostrym narzędziem

42-latek został umieszczony w policyjnym areszcie, a gdy wytrzeźwiał, śledczy przedstawili mu zarzut znęcania się nad zwierzęciem, za co grozi do 2 lat więzienia. Wyrzucony pies został zabrany do lecznicy weterynaryjnej, gdzie udzielono mu pomocy. Owczarek niemiecki doznał urazu żeber i tylnej łapy.

Do zdarzenia doszło we wtorek, przy ulicy Gagarina w Jastrzębiu-Zdroju.

Zobacz też: Dantejskie sceny na Dniach Rudy Śląskiej! Ludzie wyłamali płot, żeby... wejść na koncert Sławomira! [WIDEO]

Zobacz TO WIDEO