Zabójstwo w Bielsku-Białej. Córka zabiła matkę?

i

Autor: SHUTTERSTOCK zdjęcie poglądowe

Zbrodnia po awanturze domowej

Zabójstwo w Bielsku-Białej. Zatrzymano jedną osobę. Córka śmiertelnie uderzyła matkę?!

2022-09-22 17:12

Zabójstwo w Bielsku-Białej. W czwartek (22 września) w dzielnicy Hałcnów na terenie jednej z posesji miało dojść do zbrodni. Jak informują lokalne media, córka miała podczas awantury uderzyć matkę metalowym przedmiotem. W jego wyniku starsza z kobiet zmarła. Policja potwierdza zgon jednej osoby i zatrzymanie drugiej.

Do makabrycznej zbrodni miało dość w czwartek, 22 września w Hałcnowie - dzielnicy Bielska-Białej. Jak podaje nieoficjalnie miejscowy serwis bielsko.info, między córką i matką wywiązała się awantura domowa. Młodsza z kobiet miała uderzyć starszą metalowym przedmiotem. W wyniku ciosu starsza kobieta zmarła. - Na ten moment czynności są w toku. Mogę potwierdzić, że nastąpił zgon jednej osoby, druga osoba została zatrzymana w tej sprawie. Na miejscu pracują śledczy i technicy kryminalistyki. Działania nadzoruje Prokuratura Rejonowa Bielsko-Biała Północ - mówi nam asp. sztab. Katarzyna Chrobak z KMP w Bielsku-Białej. Do sprawy z pewnością będziemy wracać.

Czytaj również: Dąbrowa Górnicza: Wybuch w Koksowni Przyjaźń! Trwa akcja ratunkowa

Wstrząsające wideo po śmierci Krystiana z Radymna, który zmarł w trakcie policyjnej interwencji
Sonda
Czy dożywocie to odpowiednia kara za zabójstwo?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE