Zabrze: Zostawiła bite i zaniedbane maluchy same w domu. Poszła w tango na dwa dni

2022-01-17 19:19
Zabrze: Zostawiła czwórkę dzieci i poszła pić
Autor: Policja Zabrze Zabrze: Zostawiła czwórkę dzieci i poszła pić

Sadystka z Zabrza urządziła swoim dzieciom prawdziwe piekło. Biła je, poniżała, wyzywała. Miała w głębokim poważaniu los maluchów, więc poszła w tango i przez dwa dni nie było jej w domu. Policjanci otrzymali informację, że 38-latka znęca się nad maluchami. Udali się do jej mieszkania. To, co tam zastali, przekracza jakiekolwiek wyobrażenie. Kobiecie grozi teraz 10 lat więzienia.

Policjanci z Zabrza kilka dni temu dostali informację, że w jednym z mieszkań na terenie miasta wyrodna matka znęca się nad czwórką dzieci. Chodziło o dwóch chłopców w wieku 4 i 6 lat, 3-letnią dziewczynkę i 13-latkę. Ich 38-letnia matka miała w nosie ich los. Poszła imprezować, nie było jej dwa dni. W tym czasie mundurowi zajrzeli do jej mieszkania. - Dzieci był też zaniedbane, nie posiadały odpowiednich do panującej pory roku ubrań oraz przebywały w nieodpowiednich warunkach - pisze zabrzańska policja. - Z ustaleń, jakie poczynili policjanci oraz prokurator nadzorujący postępowanie, a także na podstawie zgromadzonego oraz zabezpieczonego materiału dowodowego wynika, że kobieta najprawdopodobniej od trzech lat znęcała się nad dziećmi fizycznie i psychicznie. Według ustaleń śledczych 38-latka wielokrotnie krzyczała, wyzywała, poniżała, krytykowała, ośmieszała oraz biła dzieci - dodają mundurowi.

Mieszkanka Zabrza usłyszała zarzut znęcania się psychicznego i fizycznego ze szczególnym okrucieństwem. To jednak nie wszystko, kobieta trafi na miesiąc do aresztu. Za krzywdę, jaką wyrządziła własnym dzieciom, może spędzić za kratkami nawet 10 lat. Na szczęście dzieci są już bezpieczne. Zostały umieszczone w ośrodkach opiekuńczych.

Zabrze. PIJANA matka LEŻAŁA na ulicy obok wózka z dzieckiem!

Sonda
Czy kary za znęcanie się nad bliskimi powinny być wyższe?
Zima zaatakowała kierowców w Rzeszowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE