Czas na "Rewanż. Agencja Rozbitych Serc". Drugi tom humorystycznej powieści detektywistycznej Nataszy Sochy

2022-06-03 11:54
Rewanż
Autor: Wydawnictwo Harde

"Rewanż. Agencja Rozbitych Serc" Nataszy Sochy od Wydawnictwa Harde, to kontynuacja bestsellerowej pierwszej części "Zemsta...", w której Agata wprawdzie wreszcie zemści się na byłym szefie, ale życie postawi przed nią dużo większe wyzwania. Przed nami energetyczny koktajl emocji – miłość, zdrada, pożądanie i mistrzowska rozgrywka pomiędzy kochankami.

Rewanż to jest jedyne rozwiązanie, żeby zakończyć pewien etap nieudanego związku i pójść dalej?

Natasza Socha: Jedna z moich bohaterek zastanawia się i mówi – być może jest tak, że zemsta, o której myśli się za bardzo, zjada nas samych, a potem trafia w czoło jak bumerang. Tak naprawdę największą zemstą jest odpuszczenie. Ten moment, w którym czujemy, że już nie chcemy się mścić, już nam na tym nie zależy. To chyba lepsze niż rewanż.

Kochanka to kobieta, która wyrządza krzywdę drugiej. Powinnyśmy się obawiać przyjaźni, skoro nawet przyjaciółka, może nas zawieść?

Ze zdradami jest tak, że sami się przed sobą tłumaczymy. Myślimy: przecież tam i tak już nie jest dobrze. W tym, co robię, nie ma niczego złego, im się i tak od pewnego czasu nie układało. Usprawiedliwiamy własne zachowanie. Wmawiamy sobie, że to nie do końca jest nasza wina. Wśród sprawdzonych przyjaciół pewne rzeczy są tabu…a jednak zdrady się zdarzają. Czasami przyjaźnie rozpadają się po kilkudziesięciu latach, bo zaszło coś takiego, co trudno jest komuś wybaczyć.

Tak Natasza Socha poleca drugą część komedii detektywistycznej: Rewanż. Agencja Rozbitych Serc.

Natasza Socha: Autorka bestsellerów. Poznanianka, która mieszka w małej miejscowości pod Akwizgranem. Na pełen etat wychowuje syna i córkę, a na pół – pisze książki podbijające serca czytelniczek. Bystra obserwatorka o niebanalnej osobowości i nieco sarkastycznym poczuciu humoru ponownie oddaje fankom tekst, który już uwiódł filmowców.

Drugą część humorystycznej powieści Nataszy Sochy – "Rewanż. Agencja Rozbitych Serc"  i wcześniejszą – "Zemstę" –kupisz z w księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na www.wiemiwybieram.pl, jak też w wersji e-book m.in. na woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl. Wydawnictwo Harde zaprasza na stronę www.harde.se.pl oraz na Facebook.com i Instagram - @hardewydawnictwo.

Sonda
Czy zdrada małżeńska zawsze zasługuje na potępienie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE