Pani detektyw znów tropi zdrady. "Rewanż. Agencja Rozbitych Serc" Nataszy Sochy. Kontynuacja hitowej "Zemsty"

2022-05-23 14:30
Rewanż
Autor: Wydawnictwo Harde

Życie detektyw Agaty znalazło się na wirażu. Czy uda jej się z niego wyjść cało i odnaleźć miłość? Tego dowiesz się z najnowszej powieści detektywistycznej Nataszy Sochy "Rewanż. Agencja Rozbitych Serc" od wydawnictwa Harde. Czy w świecie, w którym wierność staje się luksusem, zaś kłamstwo jest towarem powszechnego użytku, znajdzie się jeszcze miejsce na prawdziwe uczucia?

Agata wraz ze swoją mobilną agencją detektywistyczną – chwilowo w postaci auta limonkowego zamiast różowego – powraca na ulice Warszawy, by tropić niewiernych partnerów. Kolejne zlecenia są coraz bardziej zaskakujące – zwłaszcza to od żony byłego szefa Agaty, z którym ta miała romans. Pojawia się też pierwszy klient mężczyzna. A pani detektyw łamie dla niego świętą zasadę, że pracuje wyłącznie dla kobiet. W jej życiu też wiele się zmieni – początkujący, ale utalentowany adwokat Jakub nie tylko się do niej wprowadzi, ale i zaproponuje pewien układ...

Przekonaj się, że zemsta niejedno ma imię. Zamów przed premierą najnowszą powieść detektywistyczną Nataszy Sochy "Rewanż. Agencja Rozbitych Serc".

Tak Natasza Socha poleca drugą część komedii detektywistycznej: Rewanż. Agencja Rozbitych Serc.

Natasza Socha: Autorka bestsellerów. Poznanianka, która mieszka w małej miejscowości pod Akwizgranem. Na pełen etat wychowuje syna i córkę, a na pół – pisze książki podbijające serca czytelniczek. Bystra obserwatorka o niebanalnej osobowości i nieco sarkastycznym poczuciu humoru ponownie oddaje fankom tekst, który już uwiódł filmowców. 

Drugą część humorystycznej powieści Nataszy Sochy – "Rewanż. Agencja Rozbitych Serc" (do 1 czerwca w przedsprzedaży) i wcześniejszą – "Zemstę" –kupisz z w księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na www.wiemiwybieram.pl, jak też w wersji e-book m.in. na woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl. Wydawnictwo Harde zaprasza na stronę www.harde.se.pl oraz na Facebook.com i Instagram - @hardewydawnictwo.

Blogosfera czyta Nataszę Sochę i czeka na nowości. msmadeleine_ Magdalena Bilich na spotkaniu z autorką powieści detektywistycznej "Rewanż. Agencja Rozbitych Serc".

msmadeleine_ Magdalena Bilich
Autor: Materiały prasowe msmadeleine_ Magdalena Bilich
Sonda
Czy Twoim zdaniem flirt z internecie to zdrada?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE