Jeden rok na skok w bok1_Harde

i

Autor: Materiały prasowe Jeden rok na skok w bok1_Harde

Bestsellerowa autorka

„Jeden rok na skok w bok” Gabrieli Gargaś. Emocje, wzruszenia, śmiech...

2024-02-27 16:32

Burzliwe uczucia, skomplikowane relacje, trudne wybory i wiele pokus, by... skoczyć w bok. Najnowsza powieść Gabrieli Gargaś „Jeden rok na skok w bok” – druga część bestsellerowego „Jednego miesiąca na miłość” – ukazuje się właśnie nakładem Wydawnictwa Lekkie.

Ksenia, znudzona rutyną w związku z Robertem, powoli ulega uwodzicielskiemu pilotowi Emilowi. Odurzona i oślepiona emocjami nie dostrzega, jak wiele może stracić. Blanka nie potrafi się pogodzić z tym, że jej narzeczony jedną nogą wciąż tkwi w związku z eksmałżonką. Natalia i Michał muszą zmierzyć się z różnicami w oczekiwaniach dotyczących relacji. Nawet między Danielem i Natanielem, którzy planują wymarzony ślub, narasta napięcie, rzucając cień na ich związek.

Nowi bohaterowie, zaskakujące zwroty akcji i ukryte pragnienia, a także namiętność, która bywa zgubna. Czy związek idealny istnieje? Który z bohaterów zdecyduje się na skok w bok? A kto stwierdzi, że jednak nie warto aż tyle ryzykować?

Gabriela Gargaś. Autorka bestsellerowych książek obyczajowych, uwielbia pisać historie, które bawią i wzruszają. Ma na koncie ponad trzydzieści powieści ciepło przyjętych przez Czytelniczki. Niepoprawna optymistka, która pisze codziennie, a jej budzik dzwoni o czwartej rano. Ma usposobienie indywidualistki. Lubi pierogi, czarną kawę oraz mężczyzn z poczuciem humoru. Dlatego prowadzi przebojowy podcast Jak baba z chłopem.  

Książka „Jeden rok na skok w bok” Gabrieli Gargaś dostępna w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na vivelo.pl, jak też w wersji e-book m.in. na empik, virtualo, woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Tekst sponsorowany