Przeklęta szkatułka

i

Autor: Materiały prasowe Przeklęta szkatułka

Bestseller

„Przeklęta szkatułka”, Alka Rogozińskiego. Brawurowe intrygi, śmiałe romanse i wątek kryminalny na dworze królowej Marysieńki

2022-10-11 23:05

Na tę premierę czekało wielu. Potwierdza to pierwsze miejsce wśród literatury obyczajowej w zestawieniu TOP Empiku! „Przeklęta szkatułka”, Alka Rogozińskiego, to drugi akt sagi obyczajowo-­sensacyjnej Gorset i szpada od Wydawnictwa Lekkie. Polacy pokochali komedie kryminalne z historią w tle!

Tych, co znają „Skradziony klejnot” – sensacyjno-miłosną historię, rozgrywającą się w XVII wieku na dworze Jana III Sobieskiego i Marii Kazimiery, ucieszy ta kontynuacja. Tym razem hrabianka Julia Zasławska będzie starała się odnaleźć majątek, który jej zmarła tragicznie ciotka ukryła w sekretnym miejscu. Sprawy się skomplikują, gdy wierny kompan i kuzyn Julii, Pierre, zostaje oskarżony o popełnienie morderstwa, a z królewskiego pałacu ktoś porywa najstarszego syna królowej Marysieńki.

Czy hrabianka zdoła uratować kuzyna, odnaleźć swój majątek i ocalić królewicza Jakuba?

„Przeklęta szkatułka”, Alka Rogozińskiego, drugi akt sagi obyczajowo-­sensacyjnej Gorset i szpada od Wydawnictwa Lekkie.

O autorze: Alek Rogoziński. Zadebiutował w 2015 roku książką, która zdobyła pierwsze miejsce na liście bestsellerów kryminalnych. Po głośnym początku kariery, Alek Rogoziński kolejnymi tytułami udowadniał, że to miejsce w pełni zasłużone. „Przeklęta szkatułka” na dzień przed oficjalną premierą (12.10) znalazła się w prestiżowym zestawieniu w TOP 100 empik.com na 35 miejscu. Na miejscu 1 w kategorii literatura obyczajowa!

Książka „Przeklęta szkatułka” Alka Rogozińskiego dostępna w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na www.vivelo.pl, jak też w wersji e-book m.in. na empik, virtualo, woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl.

Przeklęta szkatułka

i

Autor: Materiały prasowe Przeklęta szkatułka Link: Tu kupisz książkę „Przeklęta szkatułka” Alka Rogozińskiego
Sonda
Lubię kryminały, w których…