Harde_Zemsta

i

Autor: Materiały prasowe Harde_Zemsta

„Zemsta byłych żon” - Anna Matusiak radzi: Pomyśl, zanim porzucisz!

2023-11-17 10:04

Anna Matusiak w książce „Zemsta byłych żon” od Wydawnictwa Lekkie śmiało kreśli scenariusz, który pokazuje, co by było, gdyby „Zmowa pierwszych żon”, amerykański hit ekranowy, została napisana w Polsce w drugiej dekadzie XXI wieku.

Brudne kłamstwa, gra pozorów i słodka zemsta...  

Jedynym obowiązkiem trzech seksownych żon milionerów jest pięknie wyglądać, wydawać górę pieniędzy i akceptować wybryki partnerów. Mają ekskluzywne domy, luksusowe samochody, garderoby pełne ciuchów od znanych projektantów i wakacje kilka razy w roku. Stale towarzyszy im jednak lęk o to, czy na horyzoncie nie pojawi się ich młodsza wersja...

A kiedy czarny scenariusz zaczyna się spełniać i na jaw wychodzą tajemnice mężów, rozjuszone panie postanawiają się zemścić. Nie będzie to jednak zwykła zemsta, lecz misterny plan pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji. Efekt końcowy zaskoczy je same... I odmieni ich życie na zawsze.

Anna Matusiak. Absolwentka filologii polskiej i teatrologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Dziennikarka, prezenterka radiowa i telewizyjna, specjalistka do spraw PR. Wykładowczyni dziennikarstwa, felietonistka, autorka książek, trenerka wystąpień publicznych.

Książka „Zemsta byłych żon” Anny Matusiak dostępna w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na vivelo.pl, jak też w wersji e-book m.in. na empik, virtualo, woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl. Premiera książki 22 listopada.

Harde_Zemsta

i

Autor: Materiały prasowe Harde_Zemsta Link: Tu kupisz książkę „Zemsta byłych żon” Anny Matusiak
Nasi Partnerzy polecają