Empik

i

Autor: Materiały prasowe Empik

Dawid Podsiadło wystąpi na gali Bestsellerów Empiku 2022!

2023-02-07 12:55

Ostatnie godziny dzielą nas od finałowej gali Bestsellerów Empiku 2022. Emocje tuż przed jej rozpoczęciem podgrzewa elektryzująca niespodzianka. Dawid Podsiadło podczas wydarzenia wykona na żywo utwór ze swojego ostatniego albumu. Będzie to pierwszy telewizyjny występ artysty od czterech lat. Transmisja gali rozpocznie się już o 19.45 w streamingu, a na antenie TVN o 20.15.

Wielki powrót na scenę Bestsellerów

Dawid Podsiadło ostatni raz wystąpił w telewizji na gali Bestsellerów Empiku 2018. Odebrał wtedy dwie statuetki: za polski album oraz wydarzenie roku za „Małomiasteczkowego”. Na kilka godzin przed tegoroczną galą Empik zaskakuje fanów, zapowiadając, że już wieczorem artysta znów pojawi się na scenie Bestsellerów i zagra utwór z płyty „Lata Dwudzieste". 

Zobacz także: Utrata jędrności, zmarszczki oraz poszarzała cera to zmora wielu kobiet dojrzałych. Wypróbuj te genialne patenty na pielęgnację skóry po 50-tce

Bestsellerowe widowisko

Obok Dawida Podsiadły na gali Bestsellerów Empiku wystąpią sanah, Ralph Kaminski, Agnieszka Chylińska, Mrozu, Katarzyna Nosowska, Vito Bambino, Margaret, SB Maffija, Tomasz Makowiecki i Natalia Szroeder. Artystom na scenie towarzyszyć będzie dwudziestoosobowa orkiestra, a większość utworów usłyszymy w całkowicie nowych aranżacjach. Za oprawę w stylistyce polskiej muzyki rozrywkowej lat 70. odpowiada dyrektor muzyczny gali – Kuba Galiński. Podobnie jak w ubiegłym roku, cała transmisja telewizyjna, wraz z piosenkami, będzie tłumaczona symultanicznie na język migowy. Gala Bestsellery Empiku 2022 dla wszystkich! - YouTube

Po raz kolejny Gala Bestsellery Empiku będzie dostępna dla wszystkich. Transmisja w TVN rozpocznie się o godz. 20.15, a pół godziny wcześniej wystartuje streaming online na profilach Empiku na Facebooku, YouTube i TikToku. Internauci zobaczą dodatkowo relację zza kulis, wywiady, komentarze na gorąco i występy muzyczne. Galę poprowadzi Marcin Prokop, natomiast gospodarzami transmisji internetowej będą Red Lipstick Monster i Karol Paciorek.

Empik

i

Autor: Materiały prasowe Empik
Muszę mieszkać z wnuczką w łazience
Nasi Partnerzy polecają