Manicure na wiosnę 2023 na krótkie paznokcie

i

Autor: Shutterstock

Modne paznokcie na wiosnę

Modne paznokcie na wiosnę 2023. Ten manicure jest idealny na krótkie paznokcie. Delikatny, naturalny efekt

2023-04-19 15:23

Manicure na wiosnę to przede wszystkim stonowane kolory lakierów, ale także nieco odważniejsze wzory. Jednym z najmodniejszych w ostatnich tygodniach jest manicure half moon. Te eleganckie paznokcie prezentują się estetycznie i z pewnością jest to manicure idealny na krótkie paznokcie. Zostały nawet okrzyknięte przebojem sezonu. Kobiety uwielbiają go za naturalny efekt.

Modne paznokcie na wiosnę 2023. Manicure half moon nails to hit

Przed wizyta u kosmetyczki wiele kobiet poszukuje inspiracji na modny manicure na wiosnę 2023. Choć propozycji jest wiele, to zdecydowanie manicure half moon są najlepszą propozycją dla pań, które lubią oryginalne wzory. Te paznokcie są prawdziwym przebojem w tym sezonie. Manicure half moon polega na podkreśleniu zaokrąglonej, przypominającej półksiężyc części dolnej części płytki. Niezwykle uroczy i szykowny efekt daje połączenie dwóch odcieni kolorów lakieru. Takie paznokcie były już popularne w latach 40. XX wieku. Kochały je gwiazdy Hollywood, takie jak: Greta Garbo, czy Marlene Dietrich. Teraz trend half moon nails podbija media społecznościowe, a kobiety chwalą się przepięknymi paznokciami na wiosnę 2023. Half moon mails znakomicie prezentuje się w połączeniu pastelowych odcieni, zaś burgund i złoto sprawiają, że paznokcie wyglądają elegancko.

Modny manicure na krótkie paznokcie

Od jakiegoś czasu obserwujemy nowy trend w manicure. Długie płytki odchodzą do lamusa, a zastępują je krótkie paznokcie spiłowane na kształt migdałka lub kwadratu. Nic zatem dziwnego, że kobiety szukają inspiracji na manicure na krótkie paznokcie. Z pewnością sprawdzi się tu half moon, ale również minimalistyczny manicure Naked disco nails, czy naturalny Lip Gloss Nails.

Sonda
Paznokcie długie, czy krótkie?
Paznokcie na lato 2020 - trendy, wzory, kolory
Nasi Partnerzy polecają