makijaż

i

Autor: shutterstock

Jak naturalnie wydłużyć rzęsy? Genialny trik makijażystek, który daje efekt sztucznych rzęs. Prosty sposób na zalotne spojrzenie

Makijażystki mają swoje sposoby na długie i pogrubione rzęsy bez przyklejania sztucznych. Makijaż oka potrafi dodać nam zmysłowości i ponętności, a długie i gęste rzęsy to marzenie wiele kobiet. Kocie spojrzenie to niewychodzący z mody trend, który zawsze wygląda rewelacyjnie, kobiety szukają prostych i naturalnych sposobów, jak wydłużyć sobie rzęsy i sprawić, że ulubiony tusz do rzęs będzie wyglądał jeszcze bardziej efektownie. Przedstawiamy Wam banalny, trik, jak wydłużyć rzęsy bez konieczności przyklejania sztucznych.

Długie i grube rzęsy bez wizyty u kosmetyczni. Jak naturalnie wydłużyć sobie rzęsy

Podkreślenie oczu tuszem do rzęs to dla wielu osób obowiązkowy krok w codziennym makijażu. Podkręcone, wydłużone i pogrubione rzęsy potrafią całkowicie odmienić nasze spojrzenie. Zyskuje one głębi, oczy wydają się większe i bardziej zalotne. Na rynku dostępnych jest wiele tuszów do rzęs o różnym działaniu. Kobiet często marzą jednak o jeszcze bardziej spektakularnym efekcie, stąd tak modne jest przyklejanie sztucznych rzęs, a także ich przedłużanie u kosmetyczki. Przedstawiamy Wam sposób, dzięki której u zyskacie długie i grube rzęsy bez konieczności wydawania pieniędzy na wizytę w salonie kosmetycznym. Jedyne czego będziesz potrzebować to: 

- ulubiony tusz do rzęs,

- sypki puder,

- szczoteczka do brwi,

Zobacz także: Makijaż dla kobiet po 50-tce. Takie cienie sprawią, że będziesz wyglądać promiennie i młodo

Pomaluj rzęsy tuszem do rzęs, a następnie przyprósz je delikatnie sypkim pudrem - możesz do tego wykorzystać szczoteczkę do brwi. Następnie nałóż drugą warstwę tuszu do rzęs, krok ten możesz postarzać kilkukrotnie. W ten sposób zyskasz wydłużone rzęsy niczym te sztuczne. Uważaj jednak, by nie uzyskać efektu zbyt mocno sklejonych włosków. 

Sonda
Malujesz rzęsy na co dzień?
Tańczące z Promocjami 05.06