Niesamowita metamorfoza kobiety po 60-tce. 15 lat młodsza dzięki fryzjerowi.

i

Autor: Instagram/ @jackmartincolorist Niesamowita metamorfoza kobiety po 60-tce. 15 lat młodsza dzięki fryzjerowi.

Ten fryzjer to cudotwórca

Nieziemska metamorfoza kobiety po 60-tce zwala z nóg. Jest 15 lat młodsza dzięki fryzjerowi, który zrobił jej odmładzającą fryzurę na siwych włosach

2023-05-25 13:57

Ta metamorfoza kobiety po 60-tce to coś niesamowitego. Kiedy usiadła na fotelu fryzjerskim miała zniszczone, kręcone włosy z widocznymi siwymi odrostami i pożółkłymi blond pasmami. Stylista gwiazd szybko wpadł na pomysł, aby zrobić swojej klientce modną fryzurę odmładzającą na siwych włosach. Ta metamorfoza kobiety po 60-tce sprawiła, że po wyjściu z salonu fryzjerskiego wygląda elegancko i młodo!

Niesamowita metamorfoza kobiety po 60-tce. Fryzjer odjął jej 15 lat

Każda kobieta doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że odpowiednia fryzura jest w stanie zdziałać cuda. Zarówno strzyżenie, jak i koloryzacja dobrana do karnacji mogą odjąć lat i dodać skórze blasku. Tak też było w przypadku 60-letniej klientki fryzjera gwiazd. Jack Martin to jeden z najpopularniejszych stylistów fryzur w mediach społecznościowych. Na swoim profilu zamieszcza metamorfozy kobiet dojrzałych, które zasiadły na jego fotelu. Kiedy ta kobieta po 60-tce zapragnęła zmienić fryzurę, stylista od razu wiedział, w jakim uczesaniu i kolorze włosów będzie jej najlepiej. - Ta fryzura sprawiła, że kobieta wygląda znacznie młodziej w naturalnych siwych włosach - piszą zachwycone tą metamorfozą kobiety po 60-tce internautki.

Fryzjer zrobił jej odmładzającą fryzurę na siwych włosach

Z opisu, jaki fryzjer zamieścił do rolki na swoim profilu wynika, że klientka miała bardzo zniszczone włosy wcześniejszą koloryzacją, którą robiła samodzielnie. Poprosiła go, aby ten zrobił jej modną fryzurę i dobrał kolor włosów do jej naturalnych, siwych. Efekt powala na kolana! Jasne srebrzyste pasma doskonale współgrają z karnacją klientki Jacka Martina. Stylista świetnie dobrał także fryzurę na włosy do ramion do kształtu twarzy kobiety po 60-tce. Dzięki niej wygląda ona modnie i elegancko.

Sonda
Podobają Ci się fryzury na siwych włosach?
Jak wzmocnić osłabione włosy
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają