Metamorfoza fryzury po 50-tce

i

Autor: Shutterstock Metamorfoza fryzury po 50-tce

Oszałamiająca

Nieziemska metamorfoza kobieta po 50-tce. Makijaż odjął jej 20 lat. W kilka minut z brzydkiego kaczątka przemieniła się w elegancką kobietę

2023-06-26 9:06

Czasem, by całkowicie odmienić swój wgląd nie jest potrzebna drastyczna metamorfoza. Wystarczy zrobić makijaż i ułożyć włosy. Przekonała się o tym jedna kobieta, której wizerunek uległ całkowitej przemianie, tylko dzięki profesjonalnemu makijażowi. W zaledwie kilkadziesiąt minut kobieta ta odmłodniała o co najmniej 20 lat. Niesamowita metamorfoza kobieta po 50-tce.

Zjawiskowa metamorfoza kobiety po 50-tce. 20 lat mniej w kilkadziesiąt minut

Spektakularna metamorfoza dojrzałej kobiety. Czasami nie potrzeba wiele, by z brzydkiego kaczątka przemienić się w pięknego łabędzia. Wystarczy oddać się w ręce specjalistów, którzy w zaledwie kilkadziesiąt minut całkowicie odmienią nasz wygląd. Przekonała się o tym jednak z kobiet, która przeszła zjawiskową metamorfozę. Wystarczyło tylko odświeżenie fryzury, ułożenie włosów i profesjonalny makijaż, a kobieta wyglądała co najmniej 20 lat młodziej. Dobrze dobrany makijaż zamaskował przebarwienia skórne, podkład został również nałożą na szyję i dekolt, dzięki czemu skóra została wygładzona i ujednolicona. Szminka w kolorze malinowym rewelacyjnie podkreśliła subtelną urodę kobiety, a wyeksponowane brwi stanowią cudowną oprawę dla oczu. Odświeżona fryzura dodała lekkości, a grzywka na bok optycznie zmniejszyła wysokie czoło. Wystarczył jedynie makijaż i profesjonalnie dobrana fryzura, a kobieta przeszłą spektakularną metamorfozę. Zabieg te odmłodził ją o co najmniej kilkadziesiąt lat. 

Sprawdź również: Niesamowita metamorfoza kobiety po rozwodzie. Zostawiła męża i straciła 9 kg. "Rozwód to najlepsza rzecz, jaką kiedykolwiek dla siebie zrobiłam"

Sonda
Podoba Ci się metamorfoza tej kobiety?
Apartamenty za 20 mln zł w centrum Warszawy. Tu Lewandowski pławi się w luksusie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany