Oscary 2023. Najpiękniejsze stylizacje na czerwonych dywanie

i

Autor: Evan Agostini/Invision/AP Oscary 2023. Najpiękniejsze stylizacje na czerwonych dywanie

Te kreacje przejdą do historii

Oscary 2023. Stylizacje gwiazd z czerwonego dywanu. Te kreacje przejdą do legendy

2023-03-13 11:20

Za nami koleje gala Oscarów. Największe wydarzenie branży rozrywkowej, jak co roku, zgromadziło największe światowe gwiazdy. Media wskazują, że tegoroczna gala Oscarów należała raczej do nudnych i nie wydarzało się na niej nic istotnego. Tego samego nie można powiedzieć o stylizacjach gwiazd z czerwonego dywanu. Tutaj się działo, a wiele celebrytów postawiło na odważne i kolorowe kreacje.

Oscary 2023. Najpiękniejsze stylizacje z czerwonego dywanu

W nocy, z niedzieli na poniedziałek odbyła się gala wręczenie Oscarów. To zdecydowanie najważniejsze wydarzenia branży filmowej, które co roku gromadzi w jednym miejscu największe gwiazdy światowego show biznesu. Jak zawsze, poza samymi laureatami, dużą popularnością cieszą się kreacje z czerwonego dywanu. Gwiazdy w tym roku nie zawiodły i pod względem mody dużo się działo. Podczas gali nie zabrakło również polskich akcentów. W USA zjawił się między innymi Jerzy Skolimowski z partnerką, a także Mateusz Kościukiewicz i Michał Dymek. Wszystko za sprawą nominowanego do Oscara filmu "IO". Ostatecznie nagroda trafiła do wojennego obrazu "Na zachodzie bez zmian". Na gali pojawił się także syn Alicji Bachledy-Curuś, którego na imprezę wziął ze sobą jego ojciec - Colin Farrell.

Zobacz także: To, ile masz wzrostu ma znaczenie. W numerologii mówi wiele o Tobie. Takie osoby są cały czas zazdrosne i nie potrafią zaakceptować sukcesów innych 

Zobacz, jak prezentowały się gwiazdy podczas słynnej imprezy "Vanity Fair" pod gali Oscarów. Kto w tym roku zachwycił, a kto zaliczył modową wpadkę. 

O krok od tragedii na przejeździe kolejowym. Totalna nieodpowiedzialność kierowców
Nasi Partnerzy polecają