Lancome

i

Autor: materiały prasowe Lancome

Zapachy na jesień

Perfumy na jesień 2023, które wprawią Cię w dobry nastrój. Te zapachy kojarzą się z pięknem i szczęściem. Otul się niby, gdy za oknem deszcz

2023-09-01 10:04

Perfumy na jesień 2023. Gdy dni stają się coraz dłużej i bardziej deszczowe chętnie sięgamy po otulające zapachy, które kojarzą nam się z domowym ciepłem i spokojem. Perfumy na jesień to przede wszystkim symbol ukojenia oraz romantycznej miłości. Przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie idealnych zapachów na tę porę roku. Wprawią Cię one w dobry humor i sprawią, że gdziekolwiek się pojawisz, Twoja obecność zostanie zauważona.

Top trendy perfum na jesień 2023

Legenda w nowym wydaniu - Marka Lancôme wprowadziła właśnie do swojej oferty La vie est belle L’Extrait. Pełen mocy, a jednocześnie niezwykle delikatny duet róży i irysa łączy się tu z głębią akordu drzewa oud. Złota butelka podkreśla luksusowy charakter skrywanej we wnętrzu kompozycji. Zapach jest deklaracją luksusu wyrażoną przez każdy pojedynczy składnik formuły. To czyste szczęście w odcieniu złota, przetłumaczone na język zapachów. Wierny kwiatowo-gourmand naturze La vie est belle, L’Extraitstanowi reinterpretację kultowej eau de parfum. Dzięki zawartości najszlachetniejszych surowców z palety perfumiarzy, oferuje nadzwyczaj wyrafinowane i niezwykle zmysłowe doświadczenia. W nutach głowy, akord uświęconego kadzidła dodaje pikantny akcent świeżym, soczystym akordom bergamotki i czerwonych owoców.

Zobacz także: Dlaczego nawilżanie skóry jest tak ważne? To robi różnicę

Lancome

i

Autor: materiały prasowe Lancome

Sì, legendarny zapach dla kobiet Giorgio Armani, otwiera nowy rozdział olfaktorycznej sagi, prezentując nowy flakon, nowy, intensywny zapach i nową kampanię. Nadaje on klasycznej ścieżce zapachowej Sì cieplejszy charakter, łącząc nektar z czarnej porzeczki z aksamitnym kwiatowym sercem i zmysłowym bukietem wanilii.

Armani

i

Autor: materiały prasowe Armani

"Damska woda perfumowana Gucci Bloom przeniesie Cię do przepięknego kwitnącego ogrodu, w którym poczujesz zapach najdelikatniejszych kwiatów. Woda perfumowana Bloom ma czysto kwiatowy skład. Łączy w sobie akordy wiciokrzewu, tuberozy i jaśminu arabskiego, dzięki czemu zapach odznacza się wyrafinowaną elegancją i kobiecością. Kwiatowy aromat wzbogacono znanym ze zmysłowości korzeniem irysa, który dodaje kompozycji zapachowej głębi i uroku"  - przeczytasz na stronie Notino. 

Gucci

i

Autor: Materiały prasowe Gucci
Połączyli mieszkańców Polski i Litwy. Niezwykły portal w Lublinie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany