Dopasuj perfumy do osobowości

i

Autor: Shutterstock Dopasuj perfumy do osobowości

Promocje w Biedronce

Pięknie perfumy w Biedronce. Otulą Cię zmysłowych aromatem brzoskwini i wanilii. Kosztują tylko 23 zł

2023-02-15 10:48

Nowa oferta limitowanej wody perfumowanej już w promocji Biedronki. Na sklepowych półkach popularnego dyskontu z owadem w logo pojawiła się właśnie nowa woda perfumowana marki Bi-es. To efekt współpracy ze znaną influencerką Angeliką Muchą. Nowy zapach dostępny w promocji Biedronki wyróżnia niska cena i piękny zapach, który ma myśl przywodzi letnie wypady ze znajomymi za miasto. Nowy zapach w promocji Biedronki.

Woda perfumowana w promocji Biedronki. Tylko 23 zł za śliczny zapach

Jeżeli szukasz tanich zamienników drogich perfum to Biedronka i Lidl mogą być dobrym miejscem. Wbrew pozorom w marketach i dyskontach można znaleźć ciekawe propozycja zapachowe w bardzo atrakcyjnych cenach. Już teraz w promocji Biedronki dostępna jest woda perfumowana marki Bi-es, która powstała we współpracy ze znaną influencerką, Angeliką Muchą, czyli Littlemooonster96. W ramach tej współpracy powstały dwie wersja zapachowe wody perfumowane Bi-es. Obie dostępne są w Biedronce w cenie 22,99 z. Pierwszy z zapachów to Peaches, który ma nam kojarzyć się z latem obłędnym aromatem brzoskwini. Zawiera on w sobie między innymi aksamitkę, pomarańczę, truskawkę, piżmo, wanilię oraz wspomnianą brzoskwinię. Drugi zapach to  Peaches Elixir, gdzie wyczuwalne są aromaty piżma, drzewa cedrowego, róży, magnolii oraz maliny i moreli. Oferta wód perfumowanych Bi-es z Angeliką Muchą jest kolekcją limitowaną i warto się pospieszyć z ich zakupem. 

Zobacz także: Tych produktów już nie kupisz w Rossmannie. Lista kosmetyków, które sieć wycofuje. To między innymi hit, który wyprasowuje zmarszczki

Kraków: urzędnicy kupili rower cargo