Metamorfoza fryzury u 60-latki

i

Autor: Instagram/ @andreaaragon_hairstyle Metamorfoza fryzury u 60-latki

Fryzura dla kobiet po 60-tce

Przepiękna metamorfoza kobiety po 60-tce odjęła nam mowę. Wygląda jak 50-latka dzięki fryzjerce, która zrobiła jej modną fryzurę na krótkich włosach

2023-07-24 12:35

Metamorfoza tej kobiety po 60-tce sprawiła, że dosłownie odjęło nam mowę. Kiedy przyszła do fryzjerki miała siwy odrost i niemodny od lat wielokolorowy balejaż. To, co wydarzyło się później, przerasta najśmielsze oczekiwania. Stylistka zrobiła jej modną fryzurę dla kobiet po 60-tce na krótkie włosy, którą odjęła jej co najmniej 10 lat. W efekcie wygląda niczym 50-latka.

Piękna metamorfoza kobiety po 60-tce. Wygląda 10 lat młodziej

Mawia się, że kiedy kobieta zmienia fryzurę, pragnie również zmienić swoje życie. Ile w tym prawdy jest - nie wiadomo. Pewne jest natomiast to, że nowa fryzura, o ile oczywiście jest dobrze dobrana do urody kobiety, jest w stanie poprawić wygląd, dodać pewności siebie i polepszyć samopoczucie. Kluczowe jest oczywiście dobranie cięcia i długości włosów do kształtu twarzy, a koloru włosów do karnacji i oczu kobiety. W sieci pojawiła się metamorfoza kobiety po 60-tce, która sprawiła, że dosłownie odjęło nam mowę. Na początku wizyty w salonie fryzjerskim widzimy panią z kilkucentymetrowym siwym odrostem i wielokolorowym balejażem na pasmach. Stylistka starannie przygląda się włosom swojej klientki, po czym przystępuje do działania. Krok po kroku widzimy, jak tworzy modną fryzurę na krótkie włosy u tej kobiety po 60-tce. 

Modna fryzura na krótkie włosy dla kobiet po 60-tce to strzał w dziesiątkę

W pierwszej kolejności metamorfozy fryzury, fryzjerka zmieniła kolor włosów swojej klientki. I tu zaskoczenie - postawiła na siwy odcień, który doskonale podkreślił karnację kobiety i optycznie wygładził jej cerę. Następnie przystąpiła do strzyżenia. Skróciła pasma na całej ich długości i wycieniowała przy twarzy tak, aby wydobyć owal jej twarzy. Ta modna fryzura na krótkie włosy jest idealna dla kobiet po 60-tce. Z pewnością potwierdzeniem tego jest uradowana mina tej kobiety.

Sonda
Podoba Ci się metamorfoza fryzury u tej kobiety?
Doda sprzedała rodzinną pamiątkę, żeby zrobić nową fryzurę