Sposób na za ciasne jeansy

i

Autor: Shutterstock Sposób na za ciasne jeansy

Triki na ubrania

Sprytna sztuczka na za ciasne jeansy w udach. Zrób to, a bez problemu je założysz. Będą większe nawet o 1 rozmiar bez pomocy krawcowej

2022-10-13 18:12

Jeansy, które są za ciasne w udach niekoniecznie musisz od razu spisać na straty. Zwłaszcza, jeśli są to jedne z Twoich ulubionych spodni, warto pokombinować, aby nadawały się do noszenia. Istnieje szansa, że uda Ci się je jeszcze założyć. Pewna internautka pokazała sprytny sposób na za ciasne jeansy w udach. Wystarczy zrobić z nimi jedną rzecz, a będą większe nawet o jeden rozmiar.

Pokazała sposób na za ciasne jeansy w pasie i udach

Jeansy za ciasne w udach to na szczęście nie koniec świata. Czasami zdarza się, że po praniu spodnie wykonane z denimu się kurczą. Wówczas ciężko jest je zapiąć w pasie lub w ogóle wcisnąć na uda. Bywa również tak, że po prostu nam przybędzie kilka dodatkowych centymetrów i przestajemy mieścić się w ulubione jeansy. Na szczęście istnieje pewien naprawdę skuteczny sposób na za ciasne jeansy w udach. Pokazała go w mediach społecznościowych pewne TikTokerka działająca pod nazwą @its_abby_abigail. W krótkim nagraniu udowodniła, że nawet na za ciasne jeansy jest patent. Jej nagranie stało się viralem, który do tej pory zobaczyły już miliony internautów. Dziewczyna pochwaliła się, że bez problemu mieści się w spodnie w rozmiarze 8 (europejskie 36), choć na co dzień nosi ubrania o dwa rozmiary większe. Jak to możliwe? Wszystko to zasługa pewnej sztuczki, którą stosuje w przypadku za ciasnych jeansów.

Jeansy są za ciasne w udach? Powiększysz je bez pomocy krawcowej

Jeansy za ciasne w udach nie będą już nigdy problemem. Dzięki trikowi z TikToka twoje ulubione jeansy będą większe nawet o 1 rozmiar i bez problemu dopasują się do twojego ciała. Wystarczy założyć za ciasne jeansy i wskoczyć w nich pod prysznic. Przez kilku minut należy namaczać je w ciepłej wodzie, a następnie zrobić kilka przysiadów, by rozciągnąć włókna materiału. Po 10 minutach można zdjąć spodnie i rozwiesić je do wyschnięcia. TikTokerka przekonuje, że w ten sposób jeansy za ciasne w udach zrobiły się dobre, a w pasie wręcz za luźne.

Sonda
Wypróbujesz ten sposób na za ciasne jeansy?
Jak wyprasować spodnie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany