Ta 47-letnia kobieta przeszła niesamowitą metamorfozę

i

Autor: TikTok/ @gemluvabeauty Ta 47-letnia kobieta przeszła niesamowitą metamorfozę

Makijaż dla dojrzałej kobiety

Ta 47-letnia kobieta przeszła niesamowitą metamorfozę. Młodsza o 10 lat bez skalpela. Pokazała odmładzający makijaż dla kobiet 45+

2023-02-10 13:40

Metamorfoza tej 47-latki to hit sieci. Wręcz ciężko uwierzyć, że to ta sama osoba. Kobieta pokazała na TikToku, jak wygląda bez makijażu. Liczne przebarwienia na cerze i widoczne zmarszczki od razu rzucają sie w oczy. 47-latka zaprezentowała się również w makijażu, który bez wątpienia odmłodził ją o co najmniej 10 lat. Wystarczyły jej 4 kosmetyki do przeprowadzenia tak niesamowitej metamorfozy.

Metamorfoza 47-latki odjęła jej 10 lat bez skalpela i botoksu

Makijaż, który oczywiście jest prawidłowo i z gustem wykonany potrafi zdziałać cuda. Dzięki sztuczkom, które stosują wizażystki w swojej pracy, można ładnie wyprofilować twarz, podkreślić kości policzkowe, wysmuklić nos, ale także zamaskować zmarszczki, czy cienie pod oczami. Co jakiś czas w sieci pojawiają się niezwykłe metamorfozy kobiet dojrzałych, które pomagają im odzyskać pewność siebie i bez konieczności korzystania z usług chirurga plastycznego. Wystarczy kilka makijażowych sztuczek, aby odjąć lat. Tak właśnie było w przypadku 47-letniej TikTokerki. Kobieta prowadzi konto na platformie, gdzie co jakiś czas prezentuje samodzielnie wykonane makijaże. W ostatnim czasie została nawet nazwaną królową metamorfozy. Dzięki czterem kosmetykom uzyskała oszałamiający efekt odmłodzenia. 

Odmładzający makijaż dla kobiet 45+

Patricia Lichtenbergern prowadzi na TikToku konto o tematyce urodowej. Pokazuje, jak wiele może zmienić makijaż. Jeden z zamieszczonych przez nią ostatnio filmików wzbudził spore zainteresowanie. 47-latka zaprezentowała odmładzający makijaż dla kobiet dojrzałych, który zrobiła używając jedynie czterech kosmetyków. Wystarczył puder, podkład, korektor, szminka i stała się magia. Kobieta wygląda 10 lat młodziej.

Tańczące z promocjami 09.02.2023
Nasi Partnerzy polecają