Wiązanie dużego szalika

i

Autor: Shutterstock

Moda na zimę 2023/2024

Ten elegancki sposób na wiązanie szalika zimą w kilka sekund przemieni Cię w ikonę stylu. Nie będziesz potrzebować czapki. Gustowny i dla kobiet w każdym wieku

2023-11-28 15:26

Jak wiązać szalik zimą, aby wyglądał schludnie i elegancko? W ostatnich latach furorę wśród kobiety robią duże szaliki, które są oczywiście ciepłe. Dlatego koniecznie wypróbuj ten prosty sposób na wiązanie szalika, dzięki któremu nie będziesz musiała zakładać czapki. Gwarantuje on, że będziesz wyglądać gustownie i modnie niczym ikona stylu.

Ten elegancki sposób na wiązanie szalika zimą w kilka sekund przemieni Cię w ikonę stylu

Szalik jest nieodłącznym elementem zimowej stylizacji wielu kobiet., W ostatnich latach furorę robią szaliki w rozmiarze XXL. Są długie i szerokie, dzięki czemu zapewniają ciepło nawet podczas srogich mrozów i wietrznej pogody. Jednak wiele pań unika takich modeli, gdyż nie wie, jak wiązać taki szalik, aby wyglądał gustownie. Z pewnością warto zaryzykować i wypróbować tego sposobu na wiązanie szalika zimą. Jest prosty i w dosłownie kilka sekund przemieni każdą kobietę w ikonę stylu. Na Instagramie zaprezentowała go znana modelka, Claudya Moreira. Ten trik doskonale sprawdzi się w przypadku dużych szalików i dzięki niemu nie będziesz musiała zakładać czapki, ani kaptura nawet podczas mrozów.

Jak wiązać duży szalik? Dzięki temu nie będziesz musiała zakładać czapki

Choć w sieci można znaleźć wiele instrukcji wiązania szalików, to nam bardzo przypadł do gustu trik, dzięki któremu nie trzeba zakładać czapki czy kaptura w mroźne dni. Wystarczy mieć długi i szeroki szalik, taki XXL. Zgodnie z zaleceniami modelki należy go zwinąć dwukrotnie wzdłuż długiej krawędzi. Następnie złóż go tak, aby jedna część była nieco dłuższa od drugiej. Nałóż szal na głowę, jak opaskę, zawiń go z tyłu, a końce przenieś do przodu. Dłuższy z nich załóż na krótszy, a następnie wywiń od spodu. 

tańczące z promocjami 23 11 2023
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają