Dagmara Kaźmierska bawi się Egipcie. Cena wakacji „Królowej życia” zaskakuje

Dagmara Kazimierska w Egipcie. Ile kosztują wakacje Królowej Życia?
Autor: GRAFIKA SE Mariusz Trocewicz Dagmara Kaźmierska bawi się Egipcie. Cena wakacji „Królowej życia” zaskakuje

Dagmara Kaźmierska, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd popularnego programu TTV pod tytułem „Królowe życia”. Kontrowersyjna celebrytka nie ukrywa, że Egipt, to jej ulubiony wakacyjny kierunek. Jakiś czas temu wspomniała nawet, że chętnie kupiłaby tam dom. Na razie jednak bizneswoman z Kłodzka wypoczywa na wczasach w Hurghadzie i publikuje zdjęcia na Instagramie. Możemy z nich wyczytać ile mogą kosztować wczasy „Królowej życia”.

Podczas, gdy większość polskich celebrytów wypoczywa na Zanzibarze, Dominikanie lub w Meksyku, gwiazda programu TTV „Królowe życia” - Dagmara Kazimierska wybiera Egipt. Ulubiony kierunek urlopowy Polaków, to także ulubione miejsce wypoczynku Kazimierskiej. W jednym z odcinków programu „Królowe życia” koleżanka Dagmary przekonywała ją, by ta kupiła dom w Egipcie. Kiedy gwiazda popularnego show pokazała na Instagramie zdjęcia i filmy z Hurghady, fani zastanawiali się, czy ich ulubiona bohaterka na dobre wyjechała z Polski. A fanów celebrytka ma bardzo dużo. Dla nich, bez Dagmary Kaźmierskiej program „Królowe życia” nie byłby taki sam. Z utęsknieniem wyczekują także wieści z jej prywatnego życia. Sprawdzamy dla was ile kosztują wakacje „Królowej życia”!

ZOBACZ TEŻ: Zbliża się nów Księżyca w Maju 2021 - to dobry czas, by prosić o podwyżkę! Kiedy jest nów księżyca w maju?

Dagmara Kazimierska w Egipcie. Cena wakacji „Królowej życia” może cię zaskoczyć

Gwiazda programu „Królowe życia” wypoczywa w Hurghadzie. To jeden z najpopularniejszych kurortów w Egipcie. Polacy bardzo często wybierają właśnie to miejsce na urlop – głównie ze względu na gwarancję pogody i przystępne ceny. Jeśli już mowa o pieniądzach, to sądząc po przepychu jaki w show prezentuje Dagmara Kazimierska, celebrytka raczej nie musi liczyć każdego grosza. Mimo to, wybiera stosunkowo tanie wakacje. Jeśli celebrytka poleciała do Egiptu na zaproszenie koleżanki, która ma tam dom, to odchodzą koszty zakwaterowania. Jednak ceny biletów lotniczych nawet przy wyborze najtańszych linii nie są niskie – zaczynają się od 764 złotych w jedną stronę. Bardziej opłacalnym wyborem są wycieczki z biurem podróży – tygodniowe wczasy w formule all inclusive można upolować już od 900 złotych. Najdroższy wypoczynek w Egipcie może wynieść nawet 4000 złotych. Z relacji Dagmary Kaźmierskiej na Instagramie wynika, że gwiazda TTV wybrała się także na rejs z połowem ryb. Taka wycieczka też nie należy do kosztownych atrakcji. Firma z którą wyruszyła w morze, za tego typu rejs pobiera 155 funtów egipskich czyli około 135 złotych za osobę.

Najnowsze