Filmy i seriale

Najlepsze cytaty z Wednesday Addams. Sprawdź, w oczekiwaniu na 2. sezon serialu

2023-02-02 4:03

Kiedy będzie nowy sezon „Wednesday”? Tego Netflix na razie nie zdradza. Widmo jednak, że 2. sezon powstanie i będzie można go obejrzeć pod koniec tego roku lub na początku przyszłego. Jednak w oczekiwaniu na nowe odcinki, warto przypomnieć sobie najlepsze cycaty z pierwszego sezonu. „Jedyną osobą, która może torturować mojego brata, jestem ja” czy „Lubię dźgać” - m.in. za te słowa rzesze fanów pokochały Wednesday Addam. Jakie inne „czarne” sentencje zostawiła nam bohaterka serialu?

Wystarczyło kilka tygodni, by widzowie pokochali sarkastyczną córkę Addamsów. Serial „Wednesday” miał premierę na platformie Netflix 23 listopada 2022 roku. W tydzień zanotował 400 mln obejrzanych godzin. To rekordowy wynik w historii platformy streamingowej. Popularność serialu odcisnęła swoje piętno w popkulturze. Stylizacje i makijaż głównej bohaterki naśladują fani na całym świecie. Gotycki taniec Wednesday z 4. odcinka stal się viralem, a Jenna Ortega, czyli odtwórczymi głównej roli, jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Nic więc dziwnego, że Netflix zdecydował się kontynuować serial i zamówił już 2. sezon.

Najlepsze cytaty z Wednesday Addams. Sprawdź, w oczekiwaniu na 2. sezon serialu

Jenna Ortega jako Wednesday Addams zabiera nas w szaloną podróż, pokazując nową wersję córki państwa Addams. W serialu „Wednesday” jesteśmy świadkami odkrywania jej dzikich mocy, poznawania mrocznych rodzinnych sekretów, oraz zdobywania nowych doświadczeń związanych z dorastaniem, szkołą i miłością. Jednym z największych atutów serialu są także dialogi. Wednesday oddaje celne słowne strzały, za które wielu pokochało tę bohaterkę. W oczekiwaniu na nowy sezon serialu, w naszej galerii znajdziesz najlepsze cytaty Wednesday.

ZOBACZ TEŻ: Wednesday Addams powróci. Wiemy o czym będzie 2. sezon

Nowa ustawa o cmentarzach i pochówkach. Cyfrowa karta zgonu, baza grobów i koroner. Niezapomniani
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany