SkyShowtime nowy serwis streamingowy w Polsce. Będzie można oglądać hity Universal Pictures i Paramount. Kiedy premiera i ile kosztuje subskrypcja?

i

Autor: matriały prasowe SkyShowtime SkyShowtime nowy serwis streamingowy w Polsce. Będzie można oglądać hity Universal Pictures i Paramount. Kiedy premiera i ile kosztuje subskrypcja?

Filmy i seriale

SkyShowtime nowy serwis streamingowy w Polsce. Będzie można oglądać hity Universal Pictures i Paramount. Kiedy premiera i ile kosztuje subskrypcja?

2023-01-31 12:46

Nowy serwis streamingowy zadebiutuje w Polsce. SkyShowtime ujawniło date premiery w naszym kraju. Tego samego dnia rozpocznie działalność w Albanii, Czechach, Kosowie, Macedonii Północnej, Rumunii, Słowacji i Węgrzech. W ofercie są nowości Universal Pictures i Paramount. Co będzie można obejrzeć i ile kosztuje subskrypcja?

Kolejny serwis streamingowy wchodzi na polski rynek. Widzowie SkyShowtime będą mogli cieszyć się premierami kinowych hitów od Universal Pictures i Paramount Pictures, nowymi i dostępnymi wyłącznie w SkyShowtime serialami oraz wieloma innymi produkcjami popularnych wytwórni. Ile to będzie kosztowało i kiedy dokładnie będzie można korzystać z serwisu?

SkyShowtime nowy serwis streamingowy w Polsce. Data premiery i cena subskrypcji

Nowy europejski serwis streamingowy od 14 lutego będzie dostępny w Polsce, a także Albanii, Czechach, Kosowie, Macedonii Północnej, Rumunii, Słowacji i na Węgrzech. Serwis SkyShowtime będzie dostępny dla użytkowników bezpośrednio na stronie: http://www.skyshowtime.com oraz w aplikacji SkyShowtime na urządzenia Apple z systemami iOS i tvOS, na urządzenia z systemem Androidem, a także na Android TV, Google TV, telewizory LG. Miesięczna cena subskrypcji SkyShowtime w Polsce wyniesie 24,99 PLN.

SkyShowtime w Polsce. Filmy i seriale z Universal Pictures i Paramount Pictures. Co jeszcze będzie można obejrzeć?

Przedstawiciele platformy zapowiadają, że widzowie na debiutujących rynkach będą mogli cieszyć się premierami kinowych hitów od Universal Pictures i Paramount Pictures, nowymi i dostępnymi wyłącznie w SkyShowtime serialami, produkcjami familijnymi i dla dzieci oraz bogatą ofertą kultowych filmów i seriali wyprodukowanych przez Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME®, Sky Studios i Peacock .W SkyShowtime dostępne będą też oryginalne programy, dokumenty i inne treści lokalne, produkowane specjalnie na tę platformę. Firma ogłosiła niedawno pozyskanie 21 seriali oryginalnych od HBO Max w Europie, w tym nowych produkcji, które w 2023 r. zadebiutują jako SkyShowtime Originals.

SkyShowtime Polska. Jakie tytuły pojawią się na platformie streamingowej?

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie SkyShowtime, oferuje tysiące godzin doskonałej rozrywki dla całej rodziny. Platforma ma stać się domem dla największych filmowych hitów wkrótce po ich premierze kinowej.  Już od momentu startu serwisu widzowie będą mogli oglądać takie filmy, jak: Ambulance, Downton Abbey: A New Era, Jerry and Marge Go Large, Jurassic World Dominion, Ray Donovan: The Movie, Redeeming Love, The Bad Guys, The Hanging Sun, The Northman and Top Gun: Maverick. Użytkownicy zyskają też dostęp do szerokiej oferty seriali. Będą to m.in1883, 1923, A Friend Of the Family, All The Sins, American Gigolo, Funny Woman, Halo, Law & Order Season 21, Let The Right One In, Mayor of Kingstown Season 1 and 2, Pitch Perfect: Bumper In Berlin, Star Trek: Strange New Worlds, Souls, Super Pumped: The Battle For Uber, The Best Man: The Final Chapters, The Calling, The Fear Index, The First Lady, The Midwich Cuckoos, The Offer, The Rising, Tulsa King, Vampire Academy i Yellowstone. Wśród filmów i seriali, które w najbliższych miesiącach trafią na platformę SkyShowtime, znajdą się jedne z najbardziej oczekiwanych tytułów: „A Town Called Malice, Belfast, Drift – Partners In Crime (S1A), Lioness, Nope, Minions: The Rise of Gru, Rabbit Hole, Smile, The Black Phone i The Great Game.

SkyShowtime Polska. Seriale oryginalne

Jak zapewniają przedstawiciele platformy, subskrybenci z Polski będą też mieli okazję zobaczyć dwa pierwsze seriale oryginalne SkyShowtime, które trafią do serwisu w 2023 r. – będzie to czeski The Winner i polska Warszawianka. Popularną lokalną produkcją, która również trafi na platformę, będzie węgierski serial Informator. Dodatkowo w marcu w serwisie zadebiutuje siedem znanych europejskich produkcji: Czech It Out (Czechy), Hackerville (Rumunia), One True Singer (Rumunia), Ruxx (Rumunia), Tuff Money (Rumunia), The Sleepers (Czechy), Success (Chorwacja).

ZOBACZ TEŻ: Sukcesja sezon 4. Premiera zbliża się wielkimi krokami. Wiemy o czym będzie kolejny sezon intryg w rodzinie Royów

Sonda
Który serwis streamingowy jest według Ciebie najlepszy?
Edyta Folwarska: „Moją pokusą są przystojni i źli mężczyźni”
Nasi Partnerzy polecają