LIDL handel promocja

i

Autor: Marcin Wziontek/SUPER EXPRESS LIDL handel promocja

Zyskuj, robiąc kolejne zakupy. Lidl przygotował zdrapki dla klientów

2023-02-06 9:35

Od poniedziałku 6 lutego – w ramach Lidlowego Programu Oszczędnościowego – sieć Lidl Polska będzie udostępniać klientom dodatkowe kupony z rabatami w aplikacji Lidl Plus. Im większe zrobią zakupy, tym atrakcyjniejszy otrzymają kupon.

Aplikacja Lidl Plus zapewnia swoim użytkownikom liczne korzyści. Jedną z nich są dodatkowe kupony w formie zdrapki, które od poniedziałku 6 lutego – w ramach Lidlowego Programu Oszczędnościowego – zmienią się jeszcze na lepsze. Do soboty 25 lutego, za każde zakupy w sklepach Lidl Polska1, klienci otrzymają zdrapki: srebrną (za wydane mniej niż 50 zł), złotą (od 50,01 zł do 100 zł) lub diamentową (za więcej niż 100,01 zł). Pod zdrapkami znajdą się dodatkowe kupony z rabatami na kolejne produkty, przy czym atrakcyjność kuponu zależy od wielkości zakupów: im większe zakupy, tym lepszy kupon! Dzięki temu, robiąc codzienne zakupy, klienci sieci Lidl Polska zaoszczędzą jeszcze więcej. Wystarczy, że przy kasie zeskanują aplikację Lidl Plus, aby na ekranie głównym, pod kuponami, pojawiła się zdrapka, a wraz z nią – dodatkowy kupon z określonym benefitem.

Zobacz także: Horoskop tygodniowy 06.02 - 12.02. Dla tego znaku zodiaku zamknie się okno pozytywnych wiadomości. Czeka go burza z piorunami

Srebrne, złote oraz diamentowe zdrapki Lidl Plus będą przyznawane do soboty 25 lutego. Więcej informacji o dodatkowych kuponach na stronie lidl.pl/program. Szczegóły akcji oraz informacje o artykułach wyłączonych z akcji w regulaminie dostępnym na www.lidl.pl oraz w aplikacji Lidl Plus.

Lidl

i

Autor: Materiały prasowe Lidl
Port miejski będzie jak nowy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany