Toksyczny związek

i

Autor: Shutterstock

Porady związkowe

Prywatny detektyw demaskuje 4 znaki, że partner Cię zdradza, To niepokojące sygnały świadczące, że pojawiła się kochanka. Test na (nie)wierność

2023-08-02 14:59

Czy można przewidzieć zdradę? Jak sprawdzić, czy Twój facet Cię zdradza i na jakie zachowania zwrócić uwagę? Ten prosty test przygotował australijski zespół prywatnych detektywów na podstawie własnych doświadczeń zawodowych. Wystarczy zwrócić uwagę na 4 sygnały, które mogą świadczyć o tym, że mąż lub chłopak nie dochowuje nam wierności. Całą listę detektywi opublikowali na TikToku. Zobacz, jakie zachowania partnera mogą wskazywać na to, że ma skłonności do zdrady.

Twój partner się tak zachowuje? Uważaj, bo może Cię zdradzać

Australijski zespół prywatnych detektywów Down Under Investigations opublikował na TikToku listę 4 niepokojących sygnałów świadczących, że partner może być niewierny. To zachowanie, które zgodnie z doświadczeniem detektywów pojawiały się w związkach, w których jeden partnerów zdradzał drugiego. Zobacz, na co zwrócić uwagę.  

Zobacz także: "Zaprosił mnie na randkę, gdy przyszło do płacenia przeżyłam szok". Kto powinien płacić za randkę? Kilka słów o pieniądzach w związku

4 sygnały, że partner Cię zdradza: małe i duże kłamstwa

Niewierni partnerzy regularnie kłamią. Ich kłamstwa dotyczą zarówno błahych jak i ważnych kwestii. Często się w swoich kłamstwach gubią i wpadają w spiralę kolejnych. 

4 sygnały, że partner Cię zdradza: gaslighting

Gaslighting to forma manipulacja mają na celu sprawienie, że druga połówka zacznie wątpić w swoje emocje i podważać własne myśli. Jest to termin używany, gdy ktoś próbuje skłonić cię do zakwestionowania własnej rzeczywistości i wspomnień, twierdząc, że się mylisz lub pamiętasz coś nieprawidłowo.

4 sygnały, że partner Cię zdradza: próba oskarżenia Ciebie

Osoby zdradzające partnerów często chcąc wybielić siebie rzucają oskarżeniami w drugą stronę. Zrobią wszystko, by wina obarczyć partnerkę i zrzucić z siebie winę. 

4 sygnały, że partner Cię zdradza: raz zdradził, zrobi to po raz kolejny

Ostatnim sygnałem świadczącym o niewierności według detektywów jest tak zwana "historia zdrad". Oznacza to, że osoba, która już raz zdradziła partner najprawdopodobniej zrobi to ponownie.

Sonda
Zgadza się z tą listą zachowań świadczących o zdradzie?
Życie maluszka wisiało na włosku. Rodzic desperacko starał się go ratować. "Oklepywał po plecach"