Szybki test, czy Twój mózg jest w dobrej formie.

i

Autor: Twitter/ @Nasze_Lasy Szybki test, czy Twój mózg jest w dobrej formie.

Spójrz na ten obrazek

Szybki test, czy Twój mózg jest w dobrej formie. Musisz dokładnie się przyjrzeć. Niewiele osób dało radę. "Mam stary mózg"

2022-11-24 10:51

Szybki test pozwoli Ci sprawdzić, w jakiej kondycji jest Twój mózg. Wystarczy, że spojrzysz na obrazek i znajdziesz trzy rzeczy, oczywiście bez spoglądania w podpowiedzi. Czy Twój mózg jest w dobrej kondycji, czy już się zestarzał? Wiele osób nie podołało temu zadaniu. - Nic nie znalazłem jestem stary - piszą w komentarzach zawiedzeni internauci. Jak sprawdzić, czy mózg jest w dobrej kondycji?

Ten test sprawdzi, czy Twój mózg jest stary

Chcesz dowiedzieć się, czy mimo upływających lat, Twój mózg jest nadal w dobrej kondycji? W sieci można znaleźć mnóstwo testów osobowości, testów na inteligencję, czy po prostu obrazków z ukrytymi elementami, które są nie tylko dobrą zabawą, ale często mogą wiele o nas powiedzieć. Jedna z takich zagadek została opublikowana na Twitterze przez @Nasze_Lasy. To japoński test na starzenie się mózgu. Kolorowy obrazek przedstawia mężczyznę z dwójką dzieci. Razem budują drewnianą budę dla psa. - Japoński test na starzenie się mózgu. Zadanie to: znaleźć ukryte zwierzęta: kaczkę, nietoperza i motyla. Spróbujcie nie zaglądając do sekcji komentarzy - napisano w opisie postu. Czyli, jednym słowem na poniższym obrazku należy znaleźć kaczkę, nietoperza i motyla bez zaglądania do komentarzy, gdzie internauci już podali rozwiązanie. Choć nie brakowało głosów, że test jest trudny i wielu osobom nie udało się znaleźć zwierząt.

  • "Znalezienie pierwszego zajmuje parę minut, a kolejnych dwóch parę sekund"
  • "Mam stary mózg. Dzięki za dobrą wiadomość przed snem"
  • "Myślałem że nietoperz to uszy psa:). A jak ktoś jeszcze znalazł marchewkę i kłębek włóczki, to bardzo źle z głową?"
  • "44 lata, znalazłem wszystkie w ciągu 3 minut na ekranie telefonu. Czyli piąta klepka chyba jeszcze jest"
  • "Motyla i kaczkę znalazłem na nietoperza patrzyłem kilka razy ale musiałem wspomóc się pomocą"
Sonda
Udało Ci się znaleźć 3 zwierzęta na obrazku?
W formie 24: produkty szkodliwe dla mózgu