ATAK Ciesielczyka na Ciepielę! Radny chce przebadać prezydenta Tarnowa!

2020-06-01 13:02 AT
Roman Ciepiela prezydent Tarnowa
Autor: tarnow.pl Radny Marek Ciesielczyk znowu ostro zaatakował prezydenta Romana Ciepielę

Marek Ciesielczyk zaostrza swoją retorykę wobec Romana Ciepieli. Dopiero co radny krytykował personalne roszady w magistracie, a teraz chce, by włodarz miasta... został przebadany przez lekarza pod kątem zdolności do podejmowania racjonalnych decyzji. Przypomnijmy, że nieco ponad miesiąc temu prezydent Tarnowa przeszedł mikroudar i raptem kilka dni temu wrócił do pracy.

Radny Marek Ciesielczyk znowu zaatakował Romana Ciepielę, tym razem odnosząc się do stanu zdrowia prezydenta Tarnowa, który niedawno przeszedł mikroudar.

- Z okazji 30 rocznicy powstania wolnych samorządów powinna zostać znowelizowana Ustawa o samorządzie gminnym poprzez wprowadzenie obowiązku przeprowadzania badań lekarskich, czy wybrany wójt, burmistrz lub prezydent miasta nie utracił zdolności psycho- fizycznych podejmowania racjonalnych decyzji.... - napisał na FB Marek Ciesielczyk.

Roman Ciepiela po odbyciu rekonwalescencji powrócił do wykonywania swoich obowiązków 25 maja, wcześniej zastępowała go wiceprezydent Dorota Krakowska. 

Włodarz miasta w minionym tygodniu wymienił jednego ze swoich zastępców, co również nie spodobało się Ciesielczykowi. Z kolei w lutym kontrowersyjny radny zapowiedział podjęcie kroków zmierzających do odwołania prezydenta Tarnowa w drodze referendum. Pretekstem do takich kroków miała być awantura na sesji rady miejskiej o wschodnią obwodnicę miasta.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express. Kliknij TUTAJ!

Nielegalni imigranci z Afganistanu zatrzymani w Katowicach. Przekroczyli granicę ukryci w ziemniakach