Krwawa bijatyka kiboli pod stadionem w Radłowie. Nie żyje 40-letni mężczyzna

i

Autor: KWP Białystok Krwawa bijatyka kiboli pod stadionem w Radłowie. Nie żyje 40-letni mężczyzna. Zdjęcie ilustracyjne

Horror!

Krwawa bijatyka kiboli pod stadionem w Radłowie. Nie żyje 40-letni mężczyzna

2023-08-05 14:18

Dantejskie sceny w Radłowie (woj. małopolskie). Doszło tam do starcia pseudokibiców. Około 40-letni mężczyzna nie żyje. Mężczyzna prawdopodobnie został uderzony racą.

W sobotę (5.08) na stadionie w Radłowie miał się odbyć mecz piłki nożnej. Spotkanie zorganizowali kibice Unii Tarnów. - Nagle pojawili się ich przeciwnicy i doszło do bójki. Podczas starcia jeden z mężczyzn prawdopodobnie został uderzony racą w brzuch - relacjonuje rzecznik policji w Tarnowie asp. sztab. Paweł Klimek. Funkcjonariusze zostali zawiadomieni o awanturze o godz. 9:30.

Zamieszki pod stadionem w Radłowie. Jedna osoba nie żyje

Wezwano pogotowie. Ratownicy reanimowali poszkodowanego mężczyznę przez kilkadziesiąt minut. Nie udało się go uratować. To około 40-letni mężczyzna. Lokalny portal tarnow112.pl podał, że kibole używali ostrych narzędzi, kijów bejsbolowych oraz petard. Jedna osoba miała stracić jedną z kończyn.

Na miejscu wciąż pracują policjanci i prokurator. - Zabezpieczamy ślady, zbieramy dowody, które pomogą nam ustalić szczegóły tego zajścia - przekazał asp. sztab. Paweł Klimek. Policja szacuje, że w starciu pseudokibiców mogło uczestniczyć ponad 100 osób.

Śledczy będą analizować zapisy z monitoringu i filmów, które już krążą w internecie. Jeden z nich możecie zobaczyć poniżej. 

Gdańsk. Kibole próbowali sforsować bramy aresztu. Widowiskowe ćwiczenia policjantów i funkcjonariuszy Służby Więziennej
Sonda
Czy chodzisz na mecze niższych lig?