strażacy, straż pożarna, ratownicy, pogotowie

i

Autor: Andrzej Bęben zdjęcie ilustracyjne

Poszkodowany trafił do szpitala

Dramat pod Bochnią. Samochód przygniótł 57-latka. Doszło do strasznej awarii

2022-12-23 11:38

W miejscowości Zielona pod Bochnią 57-latek został przygnieciony przez samochód. Mężczyzna naprawiał pojazd i w momencie zdarzenia znajdował się pod nim, jednak awaria podnośnika doprowadziła do strasznego wypadku. Poszkodowany był reanimowany. Na szczęście udało się przywrócić mu funkcje życiowe. Trafił do szpitala.

Dramat pod Bochnią. Naprawiany samochód przygniótł 57-latka

W czwartek, 22 grudnia w miejscowości Zielona (powiat bocheński) 57-latek został przygnieciony przez samochód osobowy. Jak podaje portal bochnianin.pl, mężczyzna naprawiał pojazd i w momencie zdarzenia znajdował się pod nim. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że przyczyną przygniecenia była awaria podnośnika. 57-latek, na którego spadła maszyna stracił przytomność. Na miejscu pojawiła się załoga karetki pogotowia ratunkowego. Na szczęście akcja reanimacyjna powiodła się i ratownicy przywrócili mężczyźnie funkcje życiowe. Poszkodowany trafił następnie do szpitala, gdzie otrzymał dalszą pomoc medyczną.

Według wstępnych ustaleń 57-letni mężczyzna na terenie prywatnej posesji naprawiał samochód. Kiedy znajdował się pod pojazdem prawdopodobnie doszło do awarii podnośnika, co spowodowało przygniecenie mężczyzny przez samochód – powiedział w rozmowie z portalem Bochnianin.pl sierż. sztab. Daniel Bułatowicz z KPP Bochnia.

Sonda
Czy umiesz udzielać pierwszej pomocy?
Poruszające słowa brata na pogrzebie żołnierza, który zginął na Ukrainie