Huraganowy wiatr złamał lipę, jak zapałkę. Drzewo spadło na samochód Ukraińców [ZDJĘCIA]

2022-05-28 13:39
Huraganowy wiatr złamał lipę, jak zapałkę. Drzewo spadło na samochód Ukraińców
Autor: PSP Nowy Sącz Osobową kią podróżowało czworo Ukraińców: dwie dorosłe kobiety oraz dwoje dzieci w wieku 7 oraz 10 lat.

W piątek (27 maja) samochód osobowy, którym podróżowało czworo Ukraińców został uderzony przez drzewo. Do zdarzenia doszło z powodu silnego wiatru. Złamał on lipę, a powalone drzewo spadło na przejeżdżające akurat auto. Wewnątrz pojazdu były dzieci w wieku 7 i 10 lat. Na szczęście pasażerowie kii nie odnieśli żadnych obrażeń.

Huraganowy wiatr złamał lipę, jak zapałkę. Drzewo spadło na samochód Ukraińców

W piątek (27 maja) na ulicy Zdrojowej w Muszynie (powiat nowosądeckihuraganowy wiatr złamał lipę i przewrócił ją na jezdnię. Pech chciał, że akurat w tym momencie drogą przejeżdżał samochód marki KIA, z czterema osobami narodowości ukraińskiej w środku. W tym gronie były dwie dorosłe kobiety oraz dwoje dzieci w wieku 7 i 10 lat. Pojazd został poważnie uszkodzony, jednak pasażerowie nie odnieśli obrażeń w wyniku uderzenia drzewa w samochód.

Wycinką złamanej lipy zajęli się strażacy. Z uwagi na wydłużający się czas oczekiwania na pomoc drogową oraz pogarszające się warunki atmosferyczne, zabezpieczono też uszkodzony pojazd na wypadek opadów poprzez zafoliowanie rozbitej szyby w klapie bagażnika oraz zaklejenie taśmą. Poniżej zdjęcia z miejsca zdarzenia.

PRZECZYTAJ: Kilkanaście owiec brutalnie zmasakrowanych. Ślady wskazują na sprawcę

ZOBACZ: Libacja w Nowym Sączu zakończona śmiercią 34-latka! Pobiło go trzech kompanów

Sonda
Czy sprawdzasz regularnie ostrzeżenia IMGW?
Kierowca BMW driftował na rondzie w Gorzowie Wielkopolskim