Jest praca w Tarnowie! Szpital potrzebuje "białego personelu"

2020-10-23 17:56
Jest praca w Tarnowie! Szpital potrzebuje białego personelu
Autor: skeeze/cc0/pixabay Poszukiwani są lekarze, pielęgniarki i ratownicy medyczni

Stary szpital w Tarnowie potrzebuje "białego personelu"! W związku z rozwojem epidemii koronawirusa i gwałtownym przyrostem liczby zakażonych tarnowian oraz osób mieszkających w sąsiednich miejscowościach placówka zatrudni dodatkowych lekarzy, pielęgniarki i ratowników medycznych.

Specjalistyczny Szpital im. E. Szczeklika w Tarnowie ("stary szpital") potrzebuje wzmocnienia obsady "białego personelu" w placówce. W związku z rozwojem epidemii koronawirusa poszukiwani są dodatkowi lekarze, pielęgniarki oraz ratownicy medyczni. Osoby chętne do podjęcia zatrudnienia w "starym szpitalu" mogą kontaktować się telefonicznie pod nr telefonu: 14 63 10 484 i 14 63 10 474, albo mailowo: administracja@ssz.tar.pl lub kadry@ssz.tar.pl.

- Specjalistyczny Szpital im. E. Szczeklika w Tarnowie w związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją epidemiologiczną zatrudni pielęgniarki, lekarzy, ratowników medycznych. Osoby chętne do podjęcia pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 14 63 10 484 / 14 63 10 474 lub email: administracja@ssz.tar.pl / kadry@ssz.tar.pl - napisali przedstawiciele "starego szpitala" w Tarnowie na profilu FB.

Ogromna ROZRÓBA pod domem Kaczyńskiego. Wściekły tłum! Policja użyła gazu