Wypadek w Krynicy-Zdrój

i

Autor: Sądeckie Drogi Wypadek w Krynicy-Zdrój. Nie żyje 19-latka

Krynica-Zdrój. Straszna śmierć 19-latki. Zginęła w zmiażdżonym fordzie!

2021-11-29 15:55

Koszmarny wypadek w Krynicy Zdrój. W poniedziałek (29.11) około godz. 9.50 doszło do zderzenia samochodu ciężarowego, przewożącego olej napędowy, z samochodem osobowym marki ford. Drugim z pojazdów jechał 20-letni mężczyzna z 19-letnią pasażerką. Kobieta nie przeżyła, zaś starszy o rok chłopak trafił z ciężkimi obrażeniami do szpitala.

Koszmarny wypadek w Krynicy-Zdrój. Nie żyje 19-latka, a 20-letni kierowca walczy o życie. Do zdarzenia doszło w poniedziałek (29.11) na drodze wojewódzkiej nr 981. Ze wstępnych informacji policji wynika, że osobowy ford, z nieustalonych na obecną chwilę przyczyn, zjechał na łuku drogi na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z samochodem ciężarowym. - W wyniku zdarzenia 19-letnia mieszkanka Sądecczyzny, pasażerka forda pomimo przeprowadzonej akcji reanimacyjnej zmarła na miejscu zdarzenia. Natomiast kierujący tym samochodem 20-letni mieszkaniec Sądecczyzny z ciężkimi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala w Krynicy-Zdroju - informuje Komenda Powiatowa Policji w Nowym Sączu. Poniżej zdjęcia dzięki uprzejmości profilu Sądeckie Drogi.

Przez wiele godzin na miejscu zdarzenia pracował prokurator z Prokuratury Rejonowej w Muszynie, policjanci z Zespołu Wypadkowego Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu oraz biegły sądowy z zakresu ruchu drogowego. Na czas wykonywanych czynności droga wojewódzka nr 981 w Krynicy-Zdroju była całkowicie zablokowana. Zorganizowane zostały objazdy, na które kierowali policjanci. Dokładne okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego śledztwa.

122341 Wypadek na trasie S8. Ogromny korek