Łostówka. 50-latek wjechał w naczepę ciągnika. Zginął na miejscu

2021-08-30 10:50
Łostówka. 50-latek wjechał w naczepę ciągnika. Zginął na miejscu
Autor: KPP Limanowa W niewyjaśnionych przyczyn kierowca zjechał ze swojego pasa ruchu i uderzył w naczepę zaparkowanego na poboczu ciągnika.

Śmierć na miejscu poniósł 50-letni kierowca fiata doblo, który w miejscowości Łostówka (gm. Mszana Dolna) z niewyjaśnionych przyczyn zjechał ze swojego pasa jezdni i uderzył w naczepę zaparkowanego na poboczu ciągnika siodłowego. Samochodem osobowym poruszało się jeszcze dwóch mężczyzn w wieku 23 oraz 20 lat. Pierwszy z nich odniósł poważne obrażenia.

Do wypadku śmiertelnego w miejscowości Łostówka (gm. Mszana Dolna) doszło w czwartek, 26 sierpnia. Około godz. 18.45 fiat doblo kierowany przez 50-letniego mężczyznę z niewyjaśnionych przyczyn zjechał ze swojego pasa ruchu i uderzył w naczepę ciągnika siodłowego zaparkowanego na poboczu. W wyniku odniesionych obrażeń kierujący fiatem zginął na miejscu. Pojazdem poruszało się jeszcze dwóch mężczyzn w wieku 23 i 20 lat. Pierwszy z nich poważnie ucierpiał i śmigłowcem ratowniczym, w stanie ciężkim został przetransportowany do szpitala w Krakowie. 20-latek nie odniósł żadnych obrażeń. Na miejscu zdarzenia policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzili czynności wyjaśniające. W ustaleniu przyczyny i okoliczności wypadku pomoże również biegły z zakresu ruchu drogowego.

PRZECZYTAJ: Zbyszek S. i Grzegorz H. nie żyją. Wracali z synami z urodzin, wjechali pod autobus [NOWE FAKTY]

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?

ZOBACZ: Ciężkowice: Biała przekroczyła stan alarmowy. Dwie ulice nieprzejezdne

Witowice Górne: dwaj ojcowie zginęli w wypadku, troje dzieci ciężko rannych. Wracali z urodzinowej wycieczki i wjechali pod autobus