Makabryczne odkrycie w Bochni. Zwłoki 47-latka znalezione na ławce w pobliżu dworca PKP

i

Autor: Travelarz/CC BY-SA 3.0 pl/wikipedia Dworzec PKP w Bochni. Na ławce w pobliżu dworca znaleziono zwłoki 47-letniego mężczyzny.

Dramat w Małopolsce

Makabryczne odkrycie w Bochni. Zwłoki 47-latka znalezione na ławce w pobliżu dworca PKP

2022-09-08 14:55

Makabryczne odkrycie w Bochni! Rano w czwartek, 8 września na ławce w okolicy dworca PKP ujawniono zwłoki 47-letniego mężczyzny. Natknął się na nie przypadkowy przechodzień i o zdarzeniu powiadomił policję. Jak przekazał nam rzecznik bocheńskich funkcjonariuszy sierż. szt. Daniel Bułatowicz, śledczy wykluczyli by śmierć 47-latka wynikała z działania innych osób.

Zwłoki 47-latka znalezione w pobliżu dworca PKP w Bochni

W czwartek, 8 września przed godz. 6.00 rano, na ławce przy ulicy Poniatowskiego, w pobliżu dworca PKP w Bochni przypadkowy przechodzień dokonał makabrycznego odkrycia. Mieszkaniec miasta ujawnił zwłoki 47-letniego mężczyzny. Na miejsce została wezwana policja oraz prokurator. Po przeprowadzeniu oględzin, śledczy wykluczyli, by mężczyzna zmarł w wyniku działania innych osób. 

Jak przekazał nam sierżant sztabowy Daniel Bułatowicz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Bochni, w tym przypadku odstąpiono od wykonywania sekcji zwłok. Ze względu na brak jakichkolwiek przesłanek na to, że 47-latek padł ofiarą przestępstwa, zdecydowano o wydaniu ciała bliskim zmarłego.

PRZECZYTAJ: Nie żyje ks. Władysław Szczebak. Przez prawie 30 lat kierował Muzeum Diecezjalnym

Horror w Krakowie. Bandyci chcieli zabić 21-latka w bestialski sposób
Sonda
Czy widziałeś kiedyś ludzkie zwłoki?