Nie żyje Adam Cebula, długoletni szef OSP w Jadownikach. Z jednostką był związany przez ponad 50 lat

i

Autor: OSP Jadowniki Adam Cebula zmarł w wieku 66 lat. Pogrzeb długoletniego szefa OSP w Jadownikach odbędzie się w sobotę, 17 września.

Strażacy w żałobie

Nie żyje Adam Cebula, długoletni szef OSP w Jadownikach. Z jednostką był związany przez ponad 50 lat

2022-09-16 7:59

Bardzo smutną wiadomość przekazali straży z OSP w Jadownikach, informując o śmierci Adama Cebuli, swojego długoletniego szefa. W jednostce druh Cebula był między innymi skarbnikiem, naczelnikiem oraz prezesem. Pełnił również służbę w PSP Brzesko. Adam Cebula zmarł w wieku 66 lat. Jego pogrzeb odbędzie się w sobotę, 17 września.

Nie żyje Adam Cebula. Przez ponad 50 lat był związany z OSP w Jadownikach

W środę, 14 września zmarł druh Adam Cebula - poinformowali straży z OSP w Jadownikach. Z tą jednostką Adam Cebula była związany przez ponad 50 lat, pełniąc w niej między innymi funkcje: zastępcy naczelnika, skarbnika, naczelnika oraz prezesa. Kpt. Adam Cebula służył również w Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku, przechodząc na zaopatrzenie emerytalne w 2004 roku. Do 2016 roku był też Komendantem Gminnym ZOSP RP w Brzesku. Druh Adam Cebula zmarł w wieku 66 lat.

Dalsza część artykułu znajduje się pod materiałem wideo.

PRZECZYTAJ: Wpadł w szał, bo nie wpuścili go z psem do jadłodajni. Skandaliczne zachowanie wulgarnego klienta

Zgon 42-latka podczas interwencji policji w Radymnie

Kiedy pogrzeb druha Adama Cebuli?

Uroczystości pogrzebowe druha Adama Cebuli odbędą się w sobotę, 17 września w Jadownikach. O godz. 14.00 w miejscowym kościele parafialnym pw. św. Prokopa Opata rozpocznie się msza święta żałobna. Po jej zakończeniu nastąpi pochówek.

Sonda
Jak oceniasz polską straż pożarną?