Nie żyje asp. sztab. Marek Kokot. Miał 45 lat. Sądeccy policjanci w żałobie

Nie żyje asp. sztab. Marek Kokot. Miał 45 lat. Sądeccy policjanci w żałobie
Autor: KMP Nowy Sącz, ivoxis/cc0/pixabay Asp. sztab. Marek Kokot pozostawił po sobie żonę i trzy córki.

Nie żyje asp. sztab. Marek Kokot, policjant z blisko 25-letnim stażem i funkcjonariusz komisariatu w Łososinie Dolnej, gdzie pełnił obowiązki detektywa w zespole kryminalnym. Marek Kokot miał zaledwie 45 lat i pozostawił żonę i trzy córki. - Dał się poznać jako rzetelny policjant, dobry i uczynny kolega, pogodny człowiek - wspominają zmarłego kolegę policjanci z KMP Nowy Sącz.

Nie żyje asp. sztab. Marek Kokot

Sądeccy policjanci poinformowali o śmierci asp. sztab. Marka Kokota, funkcjonariusza komisariatu w Łososinie Dolnej. Marek Kokot zmarł w wieku 45 lat, a w policji służył od blisko 25 lat. Pozostawił żonę i trzy córki. Zawodowo pełnił obowiązki detektywa w zespole kryminalnym. Koledzy z pracy wspominają go jako rzetelnego policjanta oraz dobrego, uczynnego i pogodnego człowieka. Na znak żałoby po śmierci asp. sztab. Marka Kokota strona internetowa KMP Nowy Sącz przybrała biało-czarne barwy. 

PRZECZYTAJ: Tarnów. Bezpaństwowiec zatrzymany po opuszczeniu więzienia. Nie miał obywatelstwa, bo jego kraj już nie istnieje [ZDJĘCIA]

- Na śmierć bliskiej osoby nigdy nie można się przygotować, tym bardziej jeśli przychodzi nagle… Kierownictwo, policjanci i pracownicy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu, łącząc się w bólu z pogrążoną w żałobie Rodziną Zmarłego, składają najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia. Cześć Jego pamięci - czytamy na stronie internetowej KMP Nowy Sącz.

ZOBACZ: Nie żyje ks. Stanisław Saładyga. Był proboszczem parafii NMP Królowej Polski w Mędrzechowie

Kupcie moje łapacze snów i pomóżcie mi wyremontować dom dla rodziny