Nocna bójka w centrum Tarnowa. Nie wiedzieli, że wszystko się nagrywa

i

Autor: Straż Miejska w Tarnowie Mężczyzna najpierw kopał w znajdujące się przy ul. Krakowskiej w Tarnowie drzewa i budynki, a później wdał się w bójkę.

Wybryk wandala

Nocna bójka w centrum Tarnowa. Nie wiedzieli, że wszystko się nagrywa

2023-02-08 13:08

Mężczyzna szukający przygód w trakcie nocnego "spaceru" po centrum Tarnowa trafił w ręce policji. Wandala wręcz rozpierała energia. Na początku kopał w drzewa i elewacje budynków znajdujących się przy ul. Krakowskiej, a następnie wraz z członkami swojej grupy wdał się w bójkę. Chuligani najwyraźniej nie zdawali sobie sprawy, że są pod obserwacją.

Tarnów. Wandal zatrzymany przez policję. W trakcie nocnej eskapady wdał się w bójkę

Imprezowicze wracający z nocnych zabaw powinni pamiętać, że centrum Tarnowa jest objęte monitoringiem! Najwyraźniej zapomniała o tym grupa osób, która w niedzielę, 5 lutego "spacerowała" po ulicy Krakowskiej. Jeden z członków grupy zachowywał się nadzwyczaj ekscentrycznie. Najpierw skopał drzewa i elewacje budynków znajdujących się przy głównej ulicy miasta, a następnie razem z resztą kompanów wdał się w bójkę. 

Popisy wandala były obserwowane przez operatora miejskiego monitoringu, który wysłał na miejsce patrol straży miejskiej. O sprawie został również poinformowany dyżurny z Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie. Mundurowi zajęli się krewkim mężczyzną i dokonali jego zatrzymania. Teraz chuligan będzie musiał odpowiedzieć za swoje zachowanie.

Sonda
Czy kary za akty wandalizmu powinny być bardziej dotkliwe?
22-latek spieszył się na imprezę. Miał na liczniku 213 km/h