PIĘKNA 15-latka zniknęła nad ranem. Uciekła z UKOCHANYM?! Teraz szukają ich dwie rodziny! [ZDJĘCIE]

Rzezawy: Piękna 15-latka uciekła z chłopakiem? Szukają ich dwie rodziny [ZDJĘCIA]
Autor: Śladem Zaginioniych/Facebook Rzezawy: Piękna 15-latka uciekła z chłopakiem? Szukają ich dwie rodziny [ZDJĘCIA]

Kaja Śmiałek zniknęła we wtorek (20 października) wczesnym rankiem. Rodzina skontaktowała się z wolontariuszami i ustaliła szczegóły. Według najnowszych informacji, 15-latka jest już w Olsztynie, najprawdopodobniej w towarzystwie 17-letniego chłopaka. Teraz szukają ich dwie rodziny.

Kaja Śmiałek ma 15 lat. Dziewczyna zniknęła we wtorek 20 października nad ranem, ok. 7.30 ze swojego rodzinnego domu w Rzezawie (woj. małopolskie powiat bocheński). Z relacji rodziny wynika, że Kaja oddaliła się w "nieznanym kierunku". - Na pewno nie jechała do szkoły, ponieważ zaczynała zdalne nauczanie - przekazują nam wolontariusze ze strony "Śladem Zaginionych", po rozmowie z rodziną.

Od pory zaginięcia nie skontaktowała się z bliskimi. Najnowsze ustalenia wskazują, że Kaja dotarła do Olsztyna i przebywa w towarzystwie 17-letniego chłopca, którego zaginięcie zgłosiła jego rodzina. - Zabrała ze sobą telefon, który pozostaje nieaktywny, i pieniądze - przekazuje nam wolontariuszka, Kinga Szewczyk.

Kinga Śmiałek uciekła z domu? Publikujemy rysopis

15-latka ma ok. 160 cm wzrostu, białe włosy, niebieskie oczy i kolczyk w nosie. Ostatni raz była widziana w szarej bluzie, spodniach dresowych, białych trampkach i czarnej czapce.

Ktokolwiek widział zaginioną lub posiada informacje na temat jej pobytu, proszony jest o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Olsztynie pod numerem telefonu 47 73 134 24 lub alarmowym 112. Można kontaktować się także z wolontariuszami prowadzącymi sprawę pod adresem e.mail: slademzaginionych@gmail.com

Ewa Brodnicka o PIKANTNYCH ZDJĘCIACH i walce z MAYER. Vlog Andrzeja Kostyry