Pogrzeb tragicznie zmarłej Zuzi z Szymbarku. Gdzie i kiedy ostatnie pożegnanie?

WZRUSZAJĄCE pożegnanie Zuzi z Szymbarku. Dołączyła do najlepszych, służących w Niebie
Autor: ZHP Gorlice/FB ZHP Gorlice wprowadziło miesięczną żałobę po tragicznej śmierci Zuzi z Szymbarku.

Ostatnie pożegnanie tragicznie zmarłej w pożarze Zuzi z Szymbarku odbędzie się w sobotę, 23 stycznia. Uroczystości zaplanowano w rodzinnej miejscowości czternastolatki. Ze względu na obostrzenia sanitarne w kościele może przebywać ograniczona liczba osób, dlatego parafia z Szymbarku przeprowadzi transmisję z ceremonii za pośrednictwem swojego kanału You Tube.

Pogrzeb Zuzi z Szymbarku

Do tragicznego pożaru w Szymbarku doszło w niedzielę, 17 stycznia. W płomieniach zginęła czternastoletnia Zuzia, a dwóch chłopców i dorosły mężczyzna trafili do szpitala. Dodatkowo rodzina znalazła się w trudnej sytuacji materialnej po stracie całego dorobku życia. W dalszym ciągu trwają akcje pomocowe dla pogorzelców z Szymbarku. Pogrzeb Zuzi odbędzie się w sobotę, 23 stycznia w jej rodzinnej miejscowości.

PRZECZYTAJ: WZRUSZAJĄCE harcerskie pożegnanie Zuzi z Szymbarku. "Dołączyła do najlepszych, służących w Niebie"

O godz. 11.30 w kościele parafialnym w Szymbarku rozpocznie się różaniec. O godz. 12.00 zaplanowano Mszę św. pogrzebową. Po jej zakończeniu tragicznie zmarła czternastolatka zostanie pochowana na miejscowym cmentarzu. Ze względu na obostrzenia sanitarne udział w uroczystości może wziąć ograniczona liczba osób, dlatego na kanale parafii w serwisie You Tube zostanie przeprowadzona internetowa transmisja. 

ZOBACZ: Gorlice. Szefowa sanepidu zaszczepiła się na koronawirusa i zachęca do tego innych [ZDJĘCIA]

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Nie żyje Henryk Jerzy Chmielewski. Słynny Papcio Chmiel, autor "Tytusa, Romka i A'Tomka" miał 97 lat