SZOK! Mężczyzna rzucił się z mostu do Dunajca!?

2020-02-26 11:54 AT
SZOK! Mężczyzna rzucił się z mostu do Dunajca!?
Autor: Andrzej Rembowski/cc0/pixabay Mężczyzny nie udało się znaleźć. Czy to był tylko głupi żart?

Po informacji od anonimowej osoby, nowosądeckie służby rozpoczęły gigantyczną akcję ratowniczą mężczyzny, który miał rzucić się z mostu kolejowego w nurt Dunajca. Po kilku godzinach poszukiwań nie udało się znaleźć rzekomego desperata. Nie ma pewności, czy wszczęty alarm nie był tylko głupim żartem.

Jak opisał portal sadeczanin.info, we wtorek (25 lutego) około godz. 18.40 anonimowa osoba poinformowała o rzekomej próbie samobójczej, do której miało dojść w Nowym Sączu na moście kolejowym. Służby usłyszały, że desperat miał się z niego rzucić w nurt Dunajca. Natychmiast zaczęła się gigantyczna akcja ratownicza z użyciem łodzi oraz quadów.

Kilkadziesiąt osób do późnego wieczora przeczesywało brzegi rzeki. Bez skutku, ponieważ poszukiwanego mężczyzny nie udało się znaleźć ani żywego, ani martwego. Około godz. 22.00 dowodzący akcją postanowił ją zakończyć.

Powstały wątpliwości, czy alarm nie był tylko głupim żartem. Policja szuka teraz autora anonimowego zgłoszenia o rzekomej próbie samobójczej. Istnieje również możliwość, że zgłaszający sam został wprowadzony w błąd przez inną osobę.

Portal sadeczanin.info przypomina, że w 2017 roku z mostu kolejowego do Dunajca spadł młody mężczyzna. Niestety utonął on w nurtach rzeki, a jego ciało po kilku dniach znalazł wędkarz. 

Po pijanemu wjechał w słup

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.