Tarnów. Dyrektor Nakielny też zakażony! Ognisko koronawirusa w urzędzie miasta

2020-08-05 10:26 Adrian Teliszewski
Tarnów. Dyrektor Nakielny też zakażony! Ognisko koronawirusa w urzędzie miasta
Autor: archiwum portalu ESKA INFO Tarnów. Dyrektor Nakielny też zakażony! Ognisko koronawirusa w urzędzie miasta

Rozprzestrzenia się ognisko koronawirusa w tarnowskim urzędzie miasta. Po wiceprezydencie Tadeuszu Kwiatkowskim i skarbniku Sławomirze Kolasińskim, zakażony jest także dyrektor wydziału infrastruktury miejskiej Rafał Nakielny. Magistrat wprowadził ograniczenia w obsłudze interesantów. Do poszczególnych budynków można wejść wyłącznie po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Początkiem ogniska koronawirusa w urzędzie miasta była infekcja wiceprezydenta Tadeusza Kwiatkowskiego. Następnie zakażenie potwierdzono u skarbnika Sławomira Kolasińskiego. Zgodnie z procedurami epidemiologicznymi testom na obecność SARS-CoV-2 w organizmie poddano wszystkie osoby, które miały kontakt z zainfekowanymi. Wśród nich był dyrektor infrastruktury miejskiej Rafał Nakielny i niestety okazało się, że również jego dopadł groźny wirus. 

Magistrat ponownie wprowadził ograniczenia w obsłudze interesantów. Osoby "z ulicy" nie są wpuszczane do poszczególnych budynków UMT, swoją wizytę trzeba najpierw zapowiedzieć telefonicznie lub mailowo. Wewnątrz pomieszczeń obowiązuje bezwzględny nakaz zasłaniania nosa i ust. 

PRZECZYTAJ TAKŻE: