Tarnów. NIE ŻYJE młody mężczyzna! Spadł z rusztowania na budowie

2020-07-24 15:24 Adrian Teliszewski
Tarnów. NIE ŻYJE młody mężczyzna! Spadł z rusztowania na budowie
Autor: MichaelGaida/cc0/pixabay zdjęcie ilustracyjne

Dzisiaj (24 lipca) w Tarnowie doszło do śmiertelnego wypadku, w którym zginął 34-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego. Na budowie przy ulicy Rozwojowej mężczyzna pracujący na rusztowaniu spadł z wysokości kilku metrów i mimo prób reanimacji zmarł. Sprawę wyjaśnia tarnowska policja pod nadzorem prokuratury. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok.

Do wypadku na budowie przy ulicy Rozwojowej w Tarnowie doszło w czwartek, 24 lipca przed południem. Jak potwierdził nam rzecznik tarnowskiej policji asp. sztab. Paweł Klimek, ofiarą jest 34-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego.

Mężczyzna pracował na rusztowaniu, gdy w pewnym momencie spadł na ziemię z wysokości 5-6 metrów. Mimo prób reanimacji nie udało się go uratować.

Okoliczności wypadku ustala policja pod nadzorem tarnowskiej prokuratury. Obecnie jest za wcześnie, by wskazywać przyczyny tragedii. Wstępnie ustalono, że w momencie tragedii obok 34-latka nie znajdowały się inne osoby. Ciało zmarłego mężczyzny zostało zabezpieczone i będzie poddane sekcji zwłok. 

Zgodnie z prawem informację o wypadku przekazano również Państwowej Inspekcji Pracy.

Tragedia w żwirowni Rokitki

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.