Tarnów. Słodkie kotki podrzucone na wybieg dla psów. Jednego adoptowała policjantka [ZDJĘCIA]

Tarnów. Słodkie kotki podrzucone na wybieg dla psów. Jednego adoptowała policjantka
Autor: KMP Tarnów Trwa poszukiwanie nowych domów dla znalezionych kotów. Jednego z nich adoptowała już naczelnik wydziału prewencji KMP Tarnów.

Cztery małe kotki zostały odnalezione podczas obchodu policyjnego wybiegu dla psów w Tarnowie. Trwa poszukiwanie nowych domów dla zwierzaków. Jeden z nich już został adoptowany, a jego właścicielką została policjantka z KMP Tarnów. Pozostałe kotki czekają na adopcję w tarnowskim azylu dla zwierząt. Będzie je można stamtąd zabrać po zakończeniu leczenia, które aktualnie przechodzą. Dolega im jednak wyłącznie koci katar.

Małe kotki podrzucone na policyjny wybieg dla psów

Jeden z pracowników tarnowskiej policji dokonując obchodu wybiegu dla psów, zlokalizowanego przy ul. ks. Indyka znalazł tam cztery małe kotki. Co oczywiste, futrzaki nie mogły zamieszkać razem z policyjnymi psami, dlatego trwa poszukiwanie dla nich nowych domów. Maluchy czekają na nowych właścicieli w tarnowskim azylu dla zwierząt przy ul. Komunalnej 31. Z azylem można się w tej sprawie kontaktować pod numerem telefonu: 14 625 82 34. Kotki przechodzą obecnie proces leczenia, ale dolega im wyłącznie koci katar, dlatego zaraz po wyzdrowieniu będą mogły zostać zabrane przez nowych właścicieli. Z czterech znalezionych zwierzaków jeden już znalazł dom. Na adopcję zdecydowała się podinsp. Zofia Kukla, naczelnik wydziału prewencji KMP Tarnów, która w domu ma już jednego kota. Jej nowy pupil otrzymał imię Inspektor Rudy, tak więc pod względem policyjnego stopnia minimalnie przewyższa swoją właścicielkę i kwalifikuje się do członkostwa w korpusie oficerów starszych polskiej policji.

PRZECZYTAJ: Nie żyje Stanisław Florek. Parafia w Porąbce Uszewskiej straciła organistę z 60-letnim stażem

ZOBACZ: Nowy Sącz. Ciężarówka uderzyła w drzewo i zwaliła je na prywatną posesję. Jedna osoba poszkodowana [ZDJĘCIA]

Uciekał z prędkością ponad 200 km/h